Blog

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliye hizmeti, uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sunmakta olduğumuz bir hizmettir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak, evde nakliyat hizmetleri kapsamında, müşterilerimize eşyaların sökülmesinden paketlenmesine ve gideceği konuta ulaştırılarak tekrar montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesine kadar geniş bir hizmet sunmaktayız. Yenimahalle evden eve nakliyat kapsamında şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ile tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Evden Eve Nakliyatta Uzmanlığın Önemi

Evden eve nakliyat hizmetinde uzmanlık, kaliteli bir hizmet sunmak için olmazsa olmaz noktalardan birisidir. Çünkü evden eve nakliyat kapsamına yalnızca nakliye işlemleri girmemektedir. Bu kapsama alınabilecek hizmetler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Eşyaların demontajı
  • Doğru ambalaj ürünleri ile paketleme işlemi
  • Eşyaların araca yüklenmesi ve nakliyesinin gerçekleştirilmesi
  • Eşyaların yeni meskene taşınması
  • Paketlerin çıkarılması ve montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • Eşyaların istenen şekilde yerleştirilmesi

Bu adımlar evden eve nakliyat hizmeti kapsamında Tahiroğlu Nakliyat ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Hizmetin bu kadar geniş kapsamlı olması da uzmanlığa olan ihtiyacı arttırmaktadır. Çünkü Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetinin tek bir adımı değil, her bir adımı ayrı bir uzmanlık ve teknik beceri gerektirmektedir. Bu işlemlerin tecrübesiz bir kadro ile gerçekleştirilmeye çalışması eşyalarda hasara ve nakliyat hizmetlerinde gecikmeye neden olmaktadır. Bu durum ise kişilerin hem maddi hem de manevi olarak zarar görmesi demektir. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutmaya çalışan firmamız, her adımda profesyonellerle çalışmaktadır.

Yenimahalle evden eve nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat

Sigortalı Taşımacılık ile Güvenilir Nakliyat Hizmeti

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, güvenilir bir firma ile çalıştığınızın en büyük göstergesidir. Kurumsal bir firma olarak yalnızca uzman bir ekiple çalışmanın yeterli olmadığının bilincindeyiz. Ekibimize güvenimiz sonsuz olsa da, herhangi bir aksilikte bu yükü müşterilimizin omuzlarına bırakmamak için nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Sigortalı taşımacılık hizmeti kapsamında olası kazalara bir önlem olarak firmamız öncelikle eşyalarınızın gerçek değerini tespit etmek adına ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz işlemlerinin sonucuna göre eşyalarınız gerçek değeri üzerinden sigortalanarak güvenilir bir taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarım hasar görecek mi, ek masraf çıkacak mı korkusu olmaksızın huzurla bu süreci geçirebilmektedir.

Kaliteli Demontaj ve Montaj Hizmetleri

Yenimahalle evden eve nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat

Evden eve nakliyatta demontaj ve montaj hizmetleri, almış olduğunuz hizmetten memnun kalabilmeniz için en önemli noktalardan birisidir. Bu işlemler herhangi bir personelin gerçekleştiremeyeceği kadar hassas hizmetlerdir. Ustalar tarafından yapılmadığında eşyaların dayanıklılığının yitirilmesi, parçalanması ve tekrar eskisi gibi kullanılamaması gibi problemler meydana gelebilmektedir. Firmamız bu gibi mağduriyetlere mahal vermemek için bu kapsamda alanında uzman kişileri evden eve nakliyat kadrosuna dahil etmiştir. Bu sayede eşyalarınızın hem sökülürken hem de tekrar monte edilirken herhangi bir hasar söz konusu olmamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti ile Hızlı Nakliyat

Asansörlü eşya taşıma hizmeti, gerek yüksek güvenlik gerekse hızlı teslimat politikalarımız gereği sunmuş olduğumuz hizmetlerden birisidir. Apartman koridorları büyük eşyaların kolaylıkla taşınması için yeterli alana sahip değildir. Dar alanlardan geçirilmeye çalışılan büyük mobilyalarda bu nedenle hasar meydana gelebilmektedir. Mobilya hasarının yanı sıra bu tür kazalar apartman sakinlerini de rahatsız etmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti firmamız tarafından bu tür olumsuzluklar yaşanmaması için sunulan bir hizmettir.

Müşterilerimiz asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istediğinde öncelikle uzmanlarımız apartmanı ziyaret ederek asansörlü taşımacılığa uygun olup olmadığını tahlil etmektedir. Konut çevresinin asansörlü taşımacılığa uygun olduğuna kanaat getirilmesi halinde ise hazırlıklar bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir. Binanın dışındaki bir asansör yardımıyla doğrudan evden asansörle çıkartılan ve yeni meskende indirilen eşyalarda zarar riski, ekibimizde ve çevredeki kişilerde ise yaralanma riski minimuma indirilmektedir.

Uygun Koşullarda Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti, talep olması halinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden birisidir. Evden eve nakliyat süreci hızlı bir süreç olsa da, bulundukları konuttan hemen ayrılmak isteyen ancak yeni bir konut henüz bulamayan müşterilerimizde eşyaların durumu bir baskıya neden olabilmektedir. Bunun yanında yurt dışı görevleri, evde tadilat işlemleri gibi zorunlu durumlar da kişilerin stresini iyiden iyiye arttırmaktadır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak öncelikli görevimiz, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmak ve bu süreçlerdeki stresi en aza indirmelerine yardımcı olmaktadır. Firmamız bu kapsamda eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Böyle bir talep ile firmamıza başvuru yapan kimselere uygun koşullarda bir depo hazırlanmakta ve eşyaları korunaklı bir şekilde ambalajlanarak bu depoya alınmaktadır. Eşyaların gideceği yeni konut belli olduğunda ise aynı itina ile taşınmakta ve yerleştirilmektedir. Firmamız ile çalışarak sizde eşyalarınızı emin ellere teslim etmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Geniş Araç Filosu ile Nakliyat Hizmeti

Geniş araç filosu ile nakliye gerçekleştirilmesi, evden eve nakliyat hizmetleri için önemli noktalardan bir diğeridir. Müşterilerin eşyaları için sınırlı araç imkanı sunulması, çoğu zaman eşyaların çok büyük hasar görmesi olarak geri dönmektedir. Bu nedenle kaliteli bir nakliyat hizmeti öncelikle her ihtiyaç için doğru araç sunulması ile başlamaktadır. Firmamız Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken bu doğrultuda hareket etmekte ve her geçen gün araç filosunu genişletmektedir. Bu imkanın sağladığı avantaj ile müşterilerimizin eşyalarının sayısı ve türü belirlenerek taşımacılık için tahsis edilmektedir. Doğru araç ile hızlı bir nakliyat hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL