Blog

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Ümitköy Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Ümitköy evden eve taşımacılık hizmeti, firmamızın uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetlerden birisidir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında son kalitede ekipmanlarımız ve uzman kadromuz eşyalarınızı adresinizden teslim alıp paketlenmekte, güvenilir ve hızlı bir şekilde adresinize ulaştırmaktadır. Ümitköy evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Firmamız aracı kişiye özel olarak tahsis etmektedir. Bu sayede merdivenaltı firmalarda olduğu gibi eşyaların karışması ve kaybolması problemleri yaşanmamaktadır.
 • Demontaj ve montaj işlemleri alanında uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır.
 • Araç seçimi eşyalarınıza uygun olarak yapılmaktadır.
 • Özenli bir taşıma hizmeti sunulmaktadır.
 • Eşyalarınız özenle cinsine ve özelliklerine uygun olarak paketlenmektedir.
 • Eşyalarınız istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir.
 • Eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır. Çünkü taşımacılık işlemlerinde eşyaların hasar görmesi konusunda risk her zaman bulunmaktadır.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti, profesyonel bir firma ile anlaşarak elde edeceğiniz avantajlar arasında en önemlisidir. Merdivenaltı firmaların yaşattığı olumsuzluklar, nakliyat sektöründe kalitenin ve kurumsallığın önemini gözler önüne sermektedir. Uzun bir süreç olan evden eve nakliyat sürecinde eşyaların özensiz paketlenmesi, doğru şekilde sökülüp takılmaması, kamyon seçiminde yapılan yanlışlıklar eşyaların hasar görmesine neden olabilmektedir. Kaliteli bir hizmetin olmazsa olmazı her aşamada aynı hassasiyeti ve özeni göstermektir.

Firmamız profesyonel bir çalışma gerçekleştirmek adına her adımı titizlikle gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın tarafımızca emanet alınmasından itibaren tüm aşamalarda, siz değerli müşterilerimizle irtibat kurarak her şeyin istediğiniz gibi olması sağlanmaktadır.

Ümitköy evden eve nakliyat

Ümitköy evden eve nakliyat

Tecrübe ve Uzmanlık ile Güvenilir Hizmet

Tecrübeli ve uzman nakliyat hizmeti, özellikle evden eve taşımacılık hizmetinde çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Evden eve taşımacılık uzun bir süreçtir. Bu sürece dahil olan adımlar ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Eşyaların tespit edilmesi ve ekspertiz işlemleri
 • Eşyaların demontaj işlemleri
 • Paketleme işlemleri
 • Nakliye hizmeti
 • Eşyaların yeni konumuna taşınması
 • Montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi
 • Eşyaların istenilen şekilde yerleştirilmesi

Ümitköy evden eve nakliyat hizmetleri yalnızca eşyanın bir noktadan diğer bir noktaya taşınan bir hizmet olmaması sebebiyle, risk oranı çok daha fazla olan hizmetlerdir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bünyemizde çalışan tüm personelimiz alanında tecrübeli ve uzman olan kişilerdir. Bu nedenle de her adımda karşılaşılabilecek olumsuzluklar önceden öngörülerek gerekli tedbirler alınmaktadır. Acemi ve uzman olmayan firmalarda ise sorunlar önceden öngörülemeyeceği için eşyalarınız her türlü riske açık hale gelmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Ümitköy evden eve nakliyat

Ümitköy evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti, yüksek hizmet kalitesi politikası kapsamında sunmuş olduğumuz en önemli hizmetlerden birisidir. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınız kaybolma veya hasar görme gibi risklerle karşı karşıyadır. Profesyonel ekibimize güvenimiz tam olsa da, profesyonellik bu riskleri azaltmakta ancak tamamen sona erdirmemektedir. Bu nedenle müşterilerimizin kendini tam olarak güvende hissetmelerini sağlamak üzere hizmetlerimiz sigortalı olarak verilmektedir. Kurumsallıktan uzak olan ve sigortalı hizmet sağlamayan firmalarda her türlü riskten eşya sahibi sorumludur. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizlerse, taşımacılık sırasında meydana gelen problemlerin sorumluluğunu üstlenmekte ve müşterilerimize sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Güvenli bir taşınma için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliyat hizmeti, firmamızın sağladığı önemli avantajlardan bir diğeridir. Taşımacılık yaparken öncelikli amacımız, eşyaları olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Firmamız bu kapsamda asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Apartmanların tamamına yakınında koridorlar oldukça dardır. Bu durum özellikle sökülemeyen ve sökülmesine rağmen koridorlardan güvenli bir şekilde geçmesi için yeterince küçülmeyen eşyalar için büyük bir risk teşkil etmektedir. Koridorlardan eşya taşınması hem eşyalarda hem de apartmanlarda ciddi hasara sebep olabilmektedir. Bunun yanında kişilerin güvenliği için de oldukça tehlikedir. Firmamız bu nedenle çevresel koşullar uygun olduğu müddetçe yüksek katlardan yapılacak nakliyatlarda asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sistemde eşyalar apartman içerisinden değil, asansör aracılığı ile doğrudan kendi katınızdan alınmaktadır. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilmekte hem de risk minimum seviyeye indirilmektedir.

İtinalı Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmeti, evden eve taşımacılık kapsamında dikkatli olunması gereken önemli adımlardan birisidir. Eşyaların sökülmesi ve kamyona nakli ne kadar itinalı gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin, doğru şekilde paketlenmeyen eşyalarda hasar meydana gelebilmektedir. Firmamız uzun yıllardır bu sektörün içerisindedir. Tecrübemizin bizlere verdiği en önemli ders ise eşyaların hasar görmesinin engellenebilmesi için öncelikle doğru bir paketleme işlemi yapılması gerektiğidir. Bu kapsamda ekibimiz her eşyayı türüne uygun ve hasar görmeyecek şekilde paketlemektedir. Bu sayede güvenli ve kaliteli bir hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Alanında Uzman Kadro ile Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Profesyonel montaj ve demontaj işlemleri, firmamızın dikkat ettiği bir diğer noktadır. Eşyaların paketlenmesi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda bazı eşyaların doğru şekilde sökülerek paketlenmesi gerekebilmektedir. Eşyaların sökülmesi sırasında parçalanması veya kırılması bu süreçteki en büyük risktir. Bu riski bertaraf edebilmek içinse mutlaka uzmanlarla çalışmak gerekmektedir. Firmamız bu doğrultuda eşyalarınızın hasar görmesini önlemek için ustalarla çalışmaktadır. Aynı şekilde eşyalarınız varış noktasına ulaştıktan sonra da tekrar montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyalara montaj işlemi yapılırken meydana gelebilecek yalama olma, doğru şekilde monte edilememe gibi riskler de giderilmektedir. Ümitköy evden eve nakliyat hizmetleri için firmamızla çalışarak eşyalarınızı ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz.  

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL