Sigortalı Nakliyat

İşyerlerini ve evlerini taşımak isteyenler için en büyük sorun eşyalarının zarar görme ihtimalleridir. Yeterince zorlu ve sıkıntılı olan taşınma süreci eşyaların zarar görmesi ile birlikte psikolojik ve maddi açıdan daha da zor bir hale gelmektedir. Özellikle piyasa ederi yüksek kıymeti ve değerli eşyaların zarar görmesi ciddi boyutlarda maddi kayıpların yaşanmasına neden olabilmektedir. Ancak Tahiroğlu Nakliyat olarak sunduğumuz Ankara sigortalı nakliyat seçeneği ile eşyalarınızın korunmasına yardımcı olabilir, hasar oluşsa bile ekonomik açıdan zarar görmemenizi temin edebilirsiniz.

Firmamız ile gerçekleştirilen tüm işlemlerde yüksek oranda eşyaların güvenli olmasına dikkat edilmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren firmamız oluşacak hasarların önüne deneyimli çalışanları ve aldığı güvenlik önlemleri ile öne geçmektedir. Ancak ön görülmeyen durumlarda eşyaların zarar görmemesi, herhangi bir ekonomik kayıp yaşamamak için sigortalı nakliye imkânlarından yararlanabilir böylece mesafe ayırt etmeden tüm eşyalarınızı koruma altında tutabilirsiniz.

Ankara Sigortalı Nakliyat Nedir?

Ankara sigortalı taşımacılık eşyalarının hiçbir koşulda zarar görmemesini isteyenler için sunmuş olduğumuz özel bir taşımacılık yöntemidir. Genel itibariyle tüm hizmetlerimizde eşyaların hiçbir hasara uğramamasına dikkat ediyor olmamıza karşılık, eşya sahipleri eşyalarının ederi fazla olacağı için rahat bir şekilde süreci atlatamamaktadırlar. Onları teskin etmek ve eşyalarının da güvenli bir şekilde yerlerine ulaşmasını temin etmenin en iyi yolu ile sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanmaktır.

İster ev isterse ofis taşımacılığı olsun insanların pek çok maddi ya da manevi değere sahip eşyası bulunabilmektedir. Özellikle ofis eşyalarının çoğu elektronik oldukları için olası bir hasar durumunda ekonomik kayıp yaratacakları gibi aynı zamanda işlerin de aksamasına neden olacaklardır. Böylesi durumlar için sigorta yaptırılması halinde eşyaların zarar görmesi halinde oluşan hasar sigorta tarafından karşılanmakta ve böylece süreç hızlı bir şekilde atlatılmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyatın Avantajları Nedir?

Değerli eşyaların korunması için sunulan sigortalı nakliyat hasar durumunda ekonomik açıdan zorluk çekmemek için tercih edilmektedir. Genel hatları ile, eşyayı koruma altına aldığı gibi aynı zamanda eşya sahibinin içinin rahat olmasını da sağlamaktadır. Taşınma sırasında pek çok aksilik ve sorun çıktığı için böyle bir önlem almak eşyalarına çok fazla önem veren eşya sahipleri için en ideal yöntem olmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara sigortalı nakliyat avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Sigorta sayesinde eşyalarınız nakliye sırasında zarar görseler bile oluşan maddi hasar karşılandığı için ekonomik zarar görmezsiniz.
  • Sigorta kapsamına alınacak eşyaların rayiç bedelleri eksper tarafından belirlenmektedir. Eksperin verdiği fiyatın düşük ya da yüksek olması durumunda itiraz edilebilmektedir.
  • Eşyalarınız firmamız tarafından güvenle taşınmasına karşılık sigorta kapsamındaki eşyalar daha özenli bir şekilde taşınmaktadır.
  • Sigortalı nakliye sayesinde zorlu bir süreç olan taşınma boyunca huzur bulabilirsiniz.

Ankara Sigortalı Nakliyenin Önemli Noktaları Nedir?

Ankara sigortalı nakliyat önemli noktaları olarak ilk başta eşyaların hasar durumlarına karşı korunması gelmektedir. Ancak sigortalı taşımacılık ön görülmeyen durumlar için geçerlidir. Söz gelimi nakliye aracının devrilmesi, kaza yapması, eşyaların kaybolması gibi durumlarda geçerli olmaktadır. Çünkü normal koşullar altında tüm taşıma işlemlerinde firmamız en güvenli hizmetleri sunmaktadır. Sigortalı nakliye ile beklenmeyen durumlara karşı da önlem alındığı için eşyalarınız için tam koruma sağlanmaktadır. Şu noktalara dikkat etmek süreç için oldukça yararlı olacaktır;

  • Hangi eşyaların sigorta kapsamına alınacağını önceden belirleyiniz.
  • Eşyalarınızın sigorta kapsamına alınması için eksper değerinin olması gerekmektedir.
  • Sigorta kapsamındaki eşyalar için maddi hasar karşılanması temin edilmektedir.
  • Sigorta kapsamında eşyalarınızın tam koruması sağlanmakta olup oluşacak tüm hasarlardan korunmaktadırlar.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Ankara sigortalı taşımacılığın  yapılışı, Tahiroğlu Nakliyat olarak tüm işlemlerimizde yaptığımız gibi müşteri odaklı çalışmaktadır.  Müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket edilmekte ve eşyalarının en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır. Öncelikli olarak eksper tarafından sigorta kapsamına alınması gereken eşyanın piyasa ederi saptanmaktadır. Ardından koloz bedeli ile birlikte sigorta ücreti ödenir ve sigorta kapsamındaki eşyaların taşınması sağlanır. Diğer taşıma yöntemlerinden temelde farklı olmayan sigortalı taşımacılığın en büyük yararı büyük maddi kayıpların önüne geçilmek istenmesidir.

Ankara Sigortalı Taşımacılığı Kimler Tercih Etmeli?

Eşyalarına zarar görmesi ile birlikte maddi kayıplar yaşayacak ve sorunlar oluşacak kimseler Ankara sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanmaları gerekmektedir. Piyasa koşulları altında gerçekten yüksek fiyatlardan karşılık bulan eşyaların en ekonomik şekilde nakliyesi sağlanmaktadır.

Bu kapsamda değerli eşyalara sahip olanlar, herhangi bir kayıp yaşamak istemeyenler sigorta hizmetinden yararlanabilirler. Gençlerden yaşlılara kadar isteyen herkesin yaptıracağı bu sigorta sayesinde oluşacak tatsız durumların önüne geçebilirsiniz.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Ücretleri Nedir?

Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları tüm hizmetlerimizde olduğu gibi müşterilerimiz için en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Aynı zamanda sigortalı taşımacılık yanında pek çok hizmetten yararlanmak da mümkündür. Eşyalarınızın güvenli taşınması için gerekli olan bu hizmetler ile hızlı ve güveni taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. Eğer eşyalarınız henüz hazır değilse ve onları yerleştirmeyi tam olarak bilmiyorsanız Tahiroğlu Nakliyat olarak sunduğumuz eşya paketleme hizmetinden yararlanabilir, rahat bir şekilde taşınma sürecini kolay hale getirebilirsiniz.  Eşyalarının güvenliğini önemseyen herke eşya paketlemeye oldukça özen göstermesi gerekmektedir çünkü yanlış yapılan paketleme sonucunda eşyalar zarar görmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için sigorta kadar paketlemenin de doğru yapılması bu açıdan önemlidir.

Kuruluş gününden itibaren firmamız nakliye konusunu eşya sahipleri için kolay hale getirmeye özen göstermiş ve halihazırdaki yapısı sayesinde de gelişmeleri takip etmektedir. Bu sayede müşteri odaklı, güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde geniş kesimlere ulaşıyor ve eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu işlemleri yaparken ise kafasında soru işareti bulunan ve eşyalarının güvenliğinden şüphelenen kişilere öncelik veriyor, onların rahatlamasını temin ediyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL