Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat konusunda sıkıntı çekenler için Tahiroğlu Nakliyat firmamız uzman ekibi ve geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Her taşımacılık özen gerektirmesine karşılık Ankara şehir içi nakliyat daha özenli olunması, mesafenin kısa olmasına karşılık trafik, çevre koşulları gibi etmenler yüzünden dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konuda çeşitli sorunların çıkması, özellikle kısa süreler içerisinde gerçekleştirilmesi gereken şehir içi nakliyat konusunda sıkıntıların yaşanmasına neden olacak, eşya sahiplerinin mağduriyeti ile sonuçlanacaktır.

Böylesi durumlara mahal vermek istemeyen firmamız, kurulduğu günden itibaren eşyaların özenli bir şekilde taşınmasına gereken özeni göstermekte olup müşteri odaklı çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Bu bakımdan, taşınma sürecinin başından itibaren müşterilerimizin isteklerini gözetiyor ve eşyalarının yeni adreslerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Nakliye güvenli bir şekilde eşyaların ulaşması olduğu kadar aynı zamanda da farklı ihtiyaçlara yanıt vermek anlamı taşıdığından bu noktalar, firmamız açısından oldukça önemli kriterler olarak öne çıkmaktadır.

Ankara Şehir İçi Nakliyatta Dikkat Edilenler

Ankara şehir içi nakliyat dikkat edilmesi gerekenler sayesinde eşyalarınız kısa mesafelerde güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmaktadır. Ancak bu noktalara gerek eşya sahiplerinin gerekse nakliye firmasının dikkat etmemesi halinde çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Bu bakımdan firma olarak şehir içi nakliyatta şu noktalara dikkat ediyoruz:

  • Eşyalarınız sürecin başından itibaren özel taşıma yöntemleri kullanılarak taşınmaktadır. Taşınmanın, eşya sahipleri için zorlu ve bir an önce atlatılması gereken bir süreç olduğunu firmamız eşyaları hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Bunun için de sürekli güncel yenilikleri takip etmekte, aynı zamanda da ihtiyaca en uygun hizmetleri sunmaktadır.
  • Eşya taşımacılığı öncesinde herhangi bir sorun yaşanmaması adına nakliye sözleşmesi firmamız tarafından yapılmakta olup böylece oluşacak sorunların önüne geçilmektedir. Sözleşme sayesinde eşya sahiplerine belirli konularda teminat verilmekte, bunların yerine getirilmesi için de firmamız gereken özeni göstermektedir.
  • Mesafe arası ücret eşyaların taşınmasından önce kararlaştırılmaktadır. Özellikle pek çok kişi nakliye sırasında ekstra ücretlerin istenmesinden şikayetçi olabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek adına, Tahiroğlu Nakliyat olarak firmamız taşınmadan önce fiyat kararlaştırmakta ve daha sonra ek masraflar çıkarmamaktadır.
  • Mesafe kısa olmasına karşılık şehir içi hem araç hem de yaya trafiği gibi çevresel koşulların dikkate alınması gereken bir süreçtir. Bu bakımdan eşyaların ve canlıların zarar görmemesi adına firmamız taşıma öncesi ve sonrasında gerekli olan planlamaları uygun bir şekilde hazırlamaktadır.
  • Müşteri odaklı çalışma anlayışımız gereği, müşterilerin özel isteklerini de karşılayan, onların taşınma sürecini kolay ve gönlü rahat bir şekilde atlatmasına olanak sağlıyoruz.

Ankara Şehir İçi Nakliyatın Adresi

Firmamız kuruluşundan itibaren Ankara şehir içi nakliyat adresi olarak müşterilerinden yoğun bir memnuniyet oranına sahiptir. Bu memnuniyetin oluşması için eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmalarını sağlayan firmamız, aynı zamanda belirlenen süre içerisinde teslimat yapmaktadır. Özellikle şehir içi taşınmalarda, süre çok önemlidir çünkü taşınmaya ayrılan vakit oldukça kısıtlıdır. Eşya sahiplerinin günlük rutinlerinin bozulmaması adına eşyaların da kararlaştırılması gereken süre içerisinde taşınmaları gerekmektedir. Bu kapsamda asansörlü nakliye gibi hizmetlerimiz ile birlikte eşyalarınız hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Temel bir palet sistemi ile çalışan ve yüksekliği ne olursa olsun her türlü yapıda kullanılabilen asansör sistemi, ciddi anlamda iş gücünden ve zamandan tasarruf yapmayı sağlamaktadır. Böylece taşınma süresi en aza inmekte, kişilerin de kolay bir şekilde süreci atlatmalarının yolu açılmaktadır.

Parça Eşyası Olanlara Hizmet

Ankara şehir içi nakliyat parça eşya konusunda da oldukça talep gören bir alandır. Özellikle yaşlılar ve öğrenciler parça eşyalara çok ihtiyaç duymaktadırlar. Eşyaların bozulması, yenisinin alınması, evden çıkarılması gerektiği gibi pek çok durumda eşyaların nakli gereklidir. Fakat piyasa koşulları içerisinde çoğu firma ücretleri düşük buldukları için parça eşya taşımacılığına sıcak bakmamaktadır. Firmamız ise eşyaların adet sayısına bakmaksızın ihtiyaca yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. İster bir adet ister daha fazlası olsun, eşyalarınız istediğiniz yere taşınmakta, aynı zamanda da uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Böylece parça eşyalara ihtiyaç duyanların talepleri de en doğru şekilde firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ankara Şehir İçi Nakliyenin Zorlukları

Ankara şehir içi nakliyat zorluk açısından uzak mesafe taşımacılığından geride kalmamaktadır. Mesafe çok kısa bile olsa, eşyaların eski adreslerinden çıkarılması, doğru bir şekilde araca yerleştirilmesi, yol boyunca aracın herhangi bir sorunla karşılaşmaması ve yeni adreslerine sorunsuz ulaştırılması sürecini içeren şehir içi nakliyat, firmamızın sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kolay hale gelmektedir.

Öncelikli olarak eşyaların sayısı ve nitelikleri tespit edilmektedir. Bu sayede çabuk kırılacak eşyalara daha fazla özen gösterilmektedir. Ardından binadan eşyaların çıkarılması için en uygun yöntem tespit edilmekte ve ardından taşıma faaliyeti başlamaktadır. Ev ya da ofis eşyaları sahipleri için çok önemli olduklarından ve hiçbir zarar görmemeleri gerektiğinden tüm bu süreç boyunca gereken tüm koşullar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Eğer işinin ehli olmayan ya da yanlış yöntemler kullanılırsa Ankara şehir içi nakliyat pek çok sorunu beraberinde getirecektir. Bu sorunların başında ise eşyaların zarar görmesi ve zamanında teslimat yapılmaması gelmektedir. Her iki durumda da psikolojik ve maddi olarak eşya sahipleri zarar göreceği için bu yüzden şehir içi nakliyatta yanlış kişi ya da yöntemler ile çalışmaktan uzak durmak gerekmektedir.

İhtiyaca Yönelik Hizmet

Mesafe ve eşyaların sayısını temel alan firmamız, özel durumlarda da eşya sahiplerinin ihtiyaç duydukları hizmeti onlara temin etmektedir. Eğer eşyalarının ön görülmeyen durumlar yüzünden zarar görmemesini isteyen, değerli eşyalara sahip kimseler için firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu kapsamdaki eşyalarınız zarar görseler bile oluşan hasar sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Her Zaman Uygun Fiyatlar

Tahiroğlu Nakliyat tüm hizmetlerinde olduğu gibi Ankara şehir içi nakliyat fiyatları için de en uygun meblağları müşterilerine sunmaktadır. Mesafe ve eşyalara göre belirlenen bu fiyatlar ekonomik oldukları kadar en yüksek kalite anlayışı çerçevesinde sunulmaktadır.

HEMEN ARA - TEKLİF AL