Blog

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Ev nakliyesi firmaları arasında sunmuş olduğu hizmetler ve müşteri odaklı anlayışı sayesinde öne çıkan firmamız, Pursaklar evden eve nakliyat konusunda müşterilerine en uygun imkânları sunmaktadır. Yaşam alanı içinde bulunan tüm eşyaların ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak hareket eden firmamız eşyalarınızı ve mobilyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktadır.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Evden eve nakliyat işlemleri uzmanlık gerektiren ve uzman yaklaşımı ile değerlendirilmesi gereken, son derece zorlu bir süreç olduğunun farkında olan Tahiroğlu Nakliyat firmamız en hızlı ve kaliteli çözümleri müşterilerine sunmak için gelişen teknolojiyi takip etmekte ve hizmetlerini hiç ara vermeden en yüksek kalitede tutmak adına geliştirmektedir.

Pursaklar evden eve nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat

Pursaklar Evden Evde Nakliye Hizmetleri Nedir?

Pursaklar evden eve nakliyat hizmetleri firmamız tarafından farklı uzmanlık alanlarına sahip çalışma ekibimiz ile müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak şekilde sunulmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi ve aynı zamanda da hızlı, güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını içeren bu süreç, kurulduğumuz günden beri farklılaşan hizmetleriniz ile tüm nakliyat işlemlerinizi kapsamaktadır.

Evden eve nakliyatın kolay bir şekilde geçmesi için eşya sahiplerine şu hizmetleri sunuyoruz;

  • Asansörlü taşımacılık,
  • Sigortalı taşımacılık,
  • Eşya paketleme,
  • Eşya depolama

Tüm hizmetlerimiz müşterilerimiz için en uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartları çerçevesinde sunulmaktadır. masraflı ve zorlu olan taşınma sürecini kolay hale getirmek için verilen özen ekseninde nakliye süreci müşterilerimiz için kolay hale getirilmektedir.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Firmamız Pursaklar evden eve nakliyat yapımı için müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda hareket etmektedir. Sürecin başından sonuna kadar müşterilerimiz ile etkin bir iletişim yürüttüğümüz için bu sürecin kolaylıkla tamamlanmasını temin ediyoruz. Gereken ön saha araştırması öncelikli olarak eşya sayısının ve türlerinin tespit edilmesini içermektedir. Taşınacak eşyaların ve mobilyaların envanterinin çıkarılması ile başlayan bu süreç, herhangi bir ek ücret talebi olmaksızın eşyaların güvenli bir şekilde taşınması yapılması gereken planlamayı içermektedir. Aynı zamanda bu aşamada taşınacak eşyalar kayıt altına alınmakta ve daha sonra kaybolma gibi oluşacak sorunların önüne geçilmektedir. Kayıt işlemi özellikle eşyalarınızı güvenli bir şekilde firmamıza teslim etmeniz için oldukça önemlidir.

Müşterilerimizin evine çalışanlarımız adım attığı andan itibaren eşya sahiplerine hiçbir iş yapmak düşmemektedir. Kendi özel eşyalarını yanlarına alarak eşyaların götürüleceği yeni adreslerine giden müşterilerimiz sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında yoğun bir müşteri memnuniyetine sahiptirler. Eğer talep edilirse, eşyalar henüz paketleme yapılmamışsa firmamız paketleme hizmeti de vermekte, eşyaların taşınma sırasında hiçbir zarar görmeden taşınması için gerekli olan özenli paketlemeyi sağlamaktadır.

Gerekli görülen paketleme ve ambalaj işlemlerinden sonra çalışanlarımız nakliye işlemine başlamaktadırlar. Bu noktada eşyaların doğru şekilde meskenden çıkarılması için doğru yöntemlerin tayin edilmesi büyük önem taşımaktadır. Binadan hangi şekilde eşyalar rahat bir şekilde çıkarılacak ise firmamız bu yöntemleri kullanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Yöntemleri Nedir?

Pursaklar evden eve nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat yöntemleri eşyalarınızın hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayan, firmamız tarafından sunulan taşıma yöntemleridir. Eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde bulundukları yerden çıkarılmasını içeren bu süreç için gereken en uygun yöntemler seçilmektedir. Sunduğumuz asansörlü nakliye hizmeti, özellikle yüksek binalarda kolay şekilde eşya taşımacılığı yapmak için tercih edilmektedir. Eğer asansör sistemi kullanılması gerekiyorsa, çalışanlarımız binanın yapısını göz önünde tutarak asansörlü sistemi kurmakta, hemen ardından taşınma işlemi başlamaktadır.

Bu esnada aynı zamanda belirlenen eşyaların türü ve sayısına göre Tahiroğlu Nakliyat olarak geniş araç filomuzdan en uygun araçlar belirlenmektedir. Özellikle doğru araç seçimi eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için oldukça önemlidir.

Doğru Araçlar ile Nakliye

Doğru araç seçimi eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için öne çıkmaktadır. Çoğu eşya, nakliye sırasında yanlış araçların seçilmesi yüzünden zarar görmektedir. Bu durumun önüne geçmek adına firmamız Pursaklar evden eve nakliye için en uygun araçları seçmektedir. Eşyaların sayısı ve türüne göre belirlenen araçlar, nakliyenin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu nokta oldukça önemlidir, çünkü piyasada işinin uzmanı olmayan kimseler yanlış araçlar ile eşyaların pek çok hasara uğramalarına neden olabilmektedirler.

Eşyaların doğru araçlara yüklenmesi ile birlikte yeni adreslerine teslim edilme süreleri başlamaktadır. Mesafe ne olursan olsun eşyalar belirlenmiş zaman aralığında teslim edilmektedir. Eğer eşyaların bekletilmesi gerekiyorsa bu durumda eşya depolama hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat konusunda son zamanlarda özellikle Pursaklar eşya depolama da önem kazanan bir hüviyet kazanmıştır. Çünkü bir anda meskenin boşaltılması ile birlikte eşyalarının dışarıda kalmasını istemeyen eşya sahipleri, yeni adreslerine taşınma süreçlerinin tamamlanıncaya kadar olan zamanı özel olarak sunduğumuz depoları tercih etmektedirler. Özel olarak yapılan depolama işlemleri ile birlikte, eşyalar hiçbir koşulda zarar görmeden muhafaza edilmekte, eşya sahiplerinin talep ettiği tarihlerde yeni adreslerine özenli ve hızlı bir şekilde eşyalar ulaştırılmaktadır.

Zamanında Teslimat

Tahiroğlu Nakliyat olarak nakliye sürecinde eşyalarınızın zamanında teslim edilmesine çok dikkat ediyor ve bu sürecin bir an önce ardınızda kalması için azami çabayı gösteriyoruz. Eşyalar yeni adresine araçlarımız ile geldiğinde bundan sonra ilk olarak komşuların ve çevrenin rahatsız olmayacağı şekilde işlemlerimizi yapıyor, özellikle ana yol ve acil çıkışların kapatılmamasına gereken özeni gösteriyoruz. Daha sonra gerekli önlemler ve teknikler gözetilerek eşyalarınız yeni adreslerine teslim edilmektedir. Nakliye firması olarak piyasa koşulları içinde işini özenli bir şekilde yapması ile öne çıkan ve Pursaklar evden eve nakliyat konusunda ilk tercihlerden olan firmamız bu sayede hizmet verdiği  alanda her geçen gün daha fazla kimse tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL