Blog

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Polatlı evden eve taşımacılık hizmetleri, firmamız ile irtibat kurarak alabileceğiniz hizmetlerden birisidir. Polatlı evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, ev taşıma sürecinin tamamı firmamız tarafından üstlenilmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bu kapsamda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Eşyalarınızın taşınmaya uygun şekilde sökülmesi işlemi
 • Eşyaların türüne uygun ambalaj ürünleriyle paketlenmesi işlemi
 • Eşyalarınızın eski meskeninizden yeni meskeninize taşınması işlemi
 • Yeni meskeninizde eşyaların yeniden montajlanması işlemi
 • Eşyalarınızın istediğiniz şekilde yerleştirilmesi işlemi

Firmamız bu sektörde uzun yıllardır kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti almak için tarafımızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Evden eve taşımacılık hizmetlerinin faydaları, taşınma durumunda en sık tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden birisi olmasını sağlamıştır. Evden eve nakliyat hizmetinden faydalanacak kişilerin elde edeceği avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Ev, iş yeri ve kurum taşımacılıklarında eşya paketlemesi süreciyle uğraşılmaması büyük bir zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır. Paketleme süreci, talep edilmesi halinde firmamız tarafından üstlenilmektedir.
 • Eşyaların taşınması için profesyonel eleman arama ihtiyacınız olmamaktadır. Firmamız profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.
 • Eşyalarınıza uygun bir kamyon bulma ihtiyacınız bulunmamaktadır. Firmamız geniş araç filomuzdan eşyalarınıza uygun olan aracı tarafınıza tahsis etmektedir.
 • Paketleme sürecinde eşyalarınızın türü dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın hasar görme riski en aza indirilmektedir.
 • Eşyalarınızı sökmek ve tekrar birleştirmek için zaman kaybetmenize gerek bulunmamaktadır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak demontaj ve montaj işlemlerini uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmeti, talep olması halinde firmamız tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir. Polatlı evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, müşterilerimizden nakliyat talebi aldığımızda ekibimiz öncelikle saha araştırması yapmaktadır. Bu kapsamda asansörlü taşımacılık sistemine uygun ortamın olup olmadığı, kullanılacak aracın büyüklüğü ve paketleme işlemi gerçekleştirilirken ihtiyaç duyulacak malzemeler gibi detaylar belirlenmekte ve bir plan yapılmaktadır. Taşınma günü geldiğinde ise ekibimiz uygun paketleme malzemeleri ile eşyalarınızın paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Özellikle merdivenaltı firmalarda, maliyetleri en aza indirmek için paketleme işlemlerinde tek tip ve kalitesiz paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Bu durum eşyaların hasar görme riskini arttırmaktadır. Firmamız için önemli olan ise eşyalarınızı tarafınızdan teslim aldığımız gibi teslim etmektedir. Bu kapsamda doğru paketleme işlemleri gerçekleştirilerek gerekli uyarılar yapıştırılmaktadır.

Polatlı evden eve nakliyat

Polatlı evden eve nakliyat

Uzman Demontaj ve Montaj Hizmetleri

Eşya taşımacılığında demontaj ve montaj hizmetleri, kişilerin en büyük mağduriyetleri yaşadığı konulardan birisidir. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen demontaj ve montaj işlemleri, eşyalarınızda dayanıklılığın azalması, kırılma, parçalanma gibi problemlere neden olabilmektedir. Bu durum kişiler tarafından büyük bir ek külfet anlamına gelmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak eşyalarınızın montaj ve demontaj hizmetleri tarafımızca uzman marangoz ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızda herhangi bir hasar olmadan kullanılabilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmeti ,hızlı ve güvenilir bir nakliyat hizmeti için tercih edilebilecek teknolojik imkanlardan birisidir. Apartmanların dar koridorları eşya taşıma işlemini yavaşlatmakta ve güvenliği riske atmaktadır. Özellikle yüksek katlarda yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde eşyaların hasar görmesi riski oldukça yüksektir. Bunun yanında eşyaları taşıyan personelin de yaralanması riski bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti ise bu gibi risklerini minimum seviyeye indirilmektedir. Asansörlü nakliyat sisteminin avantajları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Bina içerisinde ve eşyada hasar oluşma riskini en aza indirmektedir.
 • Zaman tasarrufu sağlamaktadır.
 • Taşıma riski minimum seviyeye indirilmektedir.
 • Bina asansörünün taşımacılık için tercih edilemeyeceği binalarda veya asansör olmayan binalarda tercih edilebilmektedir.
 • Bina içinden eşya taşınan klasik nakliyat hizmetine kıyasla iş güvenliği çok daha yüksek olan bir seçenektir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Polatlı evden eve nakliyat

Polatlı evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, müşterilerimizin kendini güvende hissetmeleri için sağladığımız hizmetlerden birisidir. Evden eve nakliyat hizmeti, eşyaların paketlenmesinden yeni meskene yerleştirilmesine kadar uzanan uzun bir süreçtir. Sürecin her aşamasında ise kendine has bazı riskleri bulunmaktadır. Bu riskleri en aza indirmek için atılacak ilk adım, alanında uzman kişiler ile çalışmaktır. Firmamız uzman kadrosu ile eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmektedir. Bunun yanında yalnızca tecrübeli bir kadro ile çalışmak, yeterli güvenliği sağlamamaktadır.

Eşyalarınızın kıymetinin farkında olan firmamız sizler için sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz firmamız ile irtibat sağladıktan sonra ekibimiz eşyaları kayıt altına almakta ve gerçek piyasa değerini belirlemektedir. Bu sayede olası risklerde sorumluluk firmamız tarafından üstlenilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve taşımacılıkta eşya depolama hizmeti, modern hayatın önemli ihtiyaçlarından birisidir. Yurt dışı görevleri, şehir dışı görevlendirmeler, eğitim dönemleri gibi süreçlerde kişiler eşya taşıma gibi külfetlerden kurtulmak istemektedir. Bunun yanında güvenilir bir depo bulmak zor bir iştir. Aynı şekilde konutlarından çıkan ancak yeni bir konut bulamayan ve bu süreci stressiz bir şekilde geçirmek isteyen kişiler için de uygun bir depo bulmak önem arz etmektedir. Firmamız Polatlı evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında güvenilir ve eşyalarınız için en uygun depolama hizmeti sağlamaktır. Bu kapsamda eşyalarınız evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında evinizden alınarak depoya yerleştirilmektedir. Güvenilir bir depolama hizmeti almak ve eşyalarınızdan uzakken güvenilirliğin konforunu hissetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL