Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara parça eşya taşıma çoğu nakliye firmasının maliyeti düşük bulduğu gerekçesi ile sıcak bakmadığı ancak nakliye konusunda en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelmektedir. Öyle ki öğrencilerden yaşlılara kadar geniş bir kesim çoğu zaman parça eşyaların taşınmasına ihtiyaç duymaktadır. Eşya yenilendiğinde, eskidiğinde ya da başka bir yere götürülmesi gerektiğinde ihtiyaç duyulan parça eşya taşımacılığı firmamız tarafından eşya sahiplerine sunulmaktadır.

Eşyalarınızı özenli ve güvenli bir şekilde taşınmasına önem veren Tahiroğlu Nakliyat, adet sayısına bakmaksızın eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim etmektedir. Aynı zamanda mesafe konusunda da seçici davranmayan firmamız, mesafe ne olursa olsun eşyalarınızı rahat bir şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Çoğu zaman parça eşya fiyatlarının yüksek olacağı düşüncesi ile eşya sahipleri kendi imkânları ile taşımacılık yapmayı denemelerinden ötürü eşyaları hasar görmekte ve bu yüzden de mağduriyet yaşamaktadırlar. Firmamız ise tüm hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ankara parça eşya taşımacılığının yapılışı her şeyden önce eşya sahiplerinin talep ettikleri eşyaların güvenli bir şekilde istedikleri adreslere taşınmasını içermektedir. Firmamız adet sayısını ön planda tutmadan istenilen mesafelere eşyaları teslim etmektedir. Aynı zamanda eşyaların boyutuna da bakmayan firmamız, güvenli bir şekilde taşınma sağlanması için gereken tüm hizmetleri eşya sahiplerine sunmaktadır.

Kıymetli ve maliyeti yüksek eşyalar için sunduğumuz sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınıza tam güvenli bir nakliye hizmeti sağlayabilirsiniz. İster parça ister tam eşya taşımacılığı olsun firmamız eşyaların zarar görmemesi için tüm özeni göstermektedir. Ancak bazı durumlarda eşyalar beklenmedik durumlar neticesinde zarar görebilmektedir. Böylesi durumların önüne geçmek adına eşyalarınızı sigorta kapsamına alabilir ve taşıma sırasında hasar oluşması durumunda maddi kaybınızı sigortadan talep edebilirsiniz. Böylece değerli eşyalarınızın taşınması için de firmamızı tercih edebilir, içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığında Kolay Yöntemler

Ankara parça eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından taşınma işlemini kolaylaştırmak ve bu zorlu sürecin en kısa sürede geride kalması için sunulan hizmetlerdir. Bu kapsamda parça eşyalarınız için de;

  • Asansörlü taşımacılık,
  • Eşya paketleme,
  • Sigortalı taşıma,

Hizmetlerini veriyoruz. En uygun fiyatlar ile sunduğumuz bu hizmetlerden ihtiyacınıza uygun olanlarından yararlanabilir, eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Eğer yüksek binalarda oturuyor ve eşyalarınız da büyük ebatlarda ise asansörlü nakliye hizmetimizden yararlanmanız çok yarar sağlayacaktır. Temel bir palet sistemi ile çalışan asansör sayesinde binaların yüksekliğine bakılmaksızın eşyalar rahatça taşınmakta, bu sayede kolay nakliyeye imkân vermektedir. Normal koşullar altında zaman ve çalışan açısından büyük sorunlar yaratabilecek bu durumun önüne, asansörlü nakliye hizmetimiz sayesinde geçebilirsiniz.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığından Kimler Yararlanabilir?

Ankara parça eşya taşıma hizmetinden yararlananlar firmamız tarafından tüm ihtiyaç sahipleri olarak belirlenmiştir. Genelde nakliye sektörü içindekiler parça eşya taşımacılığına maliyetlerin düşük olması nedeniyle sıcak bakmamaktadırlar. Bu durumda ise ya yüksek fiyatlar söyleyen firmalar oluşmakta ya da eşya sahipleri kendi imkânları ile eşyaları taşımaya çalışmaktadırlar. Ancak kendi imkânları ile eşyaların taşınması demek eşyaların zarar görme ihtimallerini arttırmaktadır. Ayrıca bu türden nakliyelerin çoğu uygun araçlarla yapılmadıklarından ötürü çevreye de zarar verilebilmektedir.

Nakliye konusunda en önemli noktaların başında uygun araçların seçilmesi gelmektedir. Eşya tipi için yanlış olan araçlar nedeniyle eşyalar zarar görmekte ya da kaybolmaktadır. Böylesi durumların önüne geçmek için Tahiroğlu Nakliyat olarak gereken tüm özeni gösteriyor ve eşyalarınızı geniş araç filomuz içerisinden seçtiğimiz uygun araçlar ile taşıyoruz. Araçlarımızın sürekli bakımları yapıldıkları için nakliye esnasında aracın arızalanması ya da bozulması söz konusu olmamaktadır. Bu da eşyanın güvenliğini arttırdığı gibi aynı zamanda zamanında teslimat yapılmasını da sağlamaktadır.

Parça Eşyalar Hızla Taşınsın

Ankara parça eşya taşıma konusunda öne çıkan ve eşyalarınızın hızlı şekilde taşınmasını sağlayan firmamız özellikle bu konuda ayrı bir hassasiyet göstermektedir. Çünkü hangi eşya olursa olsun bir an önce yeni adresine ulaştırılmalı ve ihtiyacı görmelidir. Mesafe farkı olmaksızın en uygun hizmetleri sunan firmamız, eşyaların hızlı bir şekilde taşınması için gereken tüm özeni göstermektedir. Her eşya sahibi eşyalarını güvenli ve sağlam şekilde almak istemektedir. Bunun için eşyalarını nakliye firmasına emanet etmekte, karşılığında da ücret vermektedir. Ancak nakliye firması, eşyalara gereken özeni göstermediği takdirde eşya sahibi pek çok açıdan mağdur olmaktadır. Çoğu nakliye firması masrafı düşürmek için başka eşyalar ile taşıma, gelişigüzel sıkıştırma ya da özensiz davrandığı için kişiler taşınma konusunda sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Böylesi sıkıntıları yakından bilen firmamız sayesinde eşyalarınızı güvenli olduğu kadar hızlı bir şekilde de yeni adreslerinde bulabilirsiniz. Talep edilmesi halinde süreci daha da hızlandırmak adına firmamız tarafından eşya paketleme hizmeti de verilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi, rahat bir şekilde taşınmaları için gereken eşya paketleme hizmetimiz sayesinde sürecin daha da hızlı olmasını sağlamaktadır. Her türlü eşya için yapılan özel paketleme işlemi sonrasında eşyalarınız taşınmaya en uygun hale getirildikleri gibi aynı zamanda da size zaman kazandırmaktadır.

Eşya Taşımacılığında Dikkat Edilenler

Parça eşya taşımacılığında dikkat edilen noktalar firmamız tarafından eşya sahiplerinin mağdur olmaması için gereken tüm önlemleri içermektedir. Bu kapsamda;

  • Eşyanın niteliği ne olursa olsun özenli ve dikkatli şekilde taşınmaktadır,
  • Kısa ya da uzun mesafe olduğuna bakılmadan taşımacılık yapılmaktadır,
  • Yüksek binalar asansörlü nakliye hizmeti sayesinde sorun olmadan taşımaya elverişli hale getirilmektedir.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları Nedir?

Tahiroğlu Nakliyat olarak Ankara parça eşya taşıma fiyatları konusunda da müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunuyoruz. Taşınmanın temel bir ihtiyaç olduğunu bilen firmamız fahiş fiyatlardan uzak durarak, müşterileri için en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir.

HEMEN ARA - TEKLİF AL