Blog

Mamak Evden Eve Nakliyat

Ev taşımayı zorlu buluyor ve bu sürecin bir an önce geride kalmasını istiyorsanız Tahiroğlu Nakliyat olarak tüm taşıma işlemlerinizde yardımcı oluyor, sürecin bir an önce tamamlanmasını sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz nitelikli nakliye hizmeti ile birlikte ev taşımayı kolaylaştırabilir ve eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden belirlenen süre içerisinde yeni adresinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Mamak Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Mamak evden eve nakliyat markaları arasında üstün hizmet kalitesi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile öne çıkan firmamız, nakliye konusunda gelişmiş seçenekleri ile müşterilerini her koşulda memnun etmeye devam etmektedir. Ev taşımanın zorluklarını eşya sahipleri kadar iyi bilen firmamız, bu doğrultuda hiçbir sorun olmadan taşınma sürecinin bitmesini temin etmektedir.

Ev Taşımayı Kolaylaştırmak İsteyenlere

Yeni bir eve taşınmak beraberinde her zaman belirli sorunları yaratır. En büyük sorun ise eşyaların güvenli bir şekilde, başka bir deyişle hiçbir zarara uğramadan yeni adreslerine aktarılmasıdır. Ancak piyasa şartları içinde eşyaların zarar görmeden taşınma ihtimali oldukça azdır çünkü çoğu firma nakliyeyi sadece belirli bir noktadan başka bir noktaya bırakmak olarak görmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren ev taşımayı kolaylaştırmak için gerekli tüm hizmeti vermekte, süreci hiçbir sorun olmadan geride bırakmak için çaba göstermektedir.

Yeni bir ev ile birlikte yeni bir yaşam alanı da kurulacağı için bu yaşam alanının eşyalarının zarar görmemesi gerekmektedir. Taşınmak başlı başına zorlu bir süreç olarak belirmektedir, bazı durumlarda zorunluluk bazı durumlarda ise yaşam standartlarını iyileştirmek için yapılan taşınma aynı zamanda psikolojik olarak zorlu bir süreci içerir. Bu durumda taşınma sürecinin rahat geçmesi ve tatsızlıkların yaşanmaması için işinin ehli, uzman bir nakliye firması ile çalışmak gerekmektedir.

Mamak evden eve nakliyat

Mamak evden eve nakliyat

Ev Taşımacılığında Pratik Çözümler

Tahiroğlu nakliyat olarak Mamak evden eve nakliyat işlemini kolaylaştırmak adına müşterilerimize günümüz taşımacılık şartları arasında en uygun hizmetleri sunuyoruz. Sürekli yenilenen ve gelişen bir yapıya sahip olduğumuz için ev taşımayı kolaylaştıran yöntemler şu şekilde sıralanabilir;

  • Asansörlü nakliye,
  • Sigortalı taşımacılık,
  • Parça eşya taşıma,
  • Eşya depolama,
  • Güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet

Asansörlü nakliye hizmeti özellikle yüksek yapılardan eşyaları temin etmek için son zamanlarda kullanılan oldukça hızlı ve pratik bir çözümdür. Eskiden sadece insan emeği ile yapılan taşımacılık işlemlerinde özellikle yüksek katlı binalar büyük sorun oluşturmaktaydı. Merdivenlerden dönerken zarar gören eşyalar, yoğun bir iş gücünün harcanması gibi durumlar neticesinde hem zaman hem de maddi açıdan çeşitli sorunlar meydana geliyordu. Ancak asansörlü hizmet sayesinde binaların yapısına bakmadan eşyalar hiçbir şekilde zarar görmeden kolaylıkla taşınabilmektedir. Temel bir palet sistemi ile çalışan asansör, eşya taşınacak binayla balkon, pencere ya da teras vasıtası ile dışarıdan bağlantı kurmaktadır. Kurulan bağlantı sonucunda eşyalar palet üzerinde taşınmakta ve özellikle zamanı az olanlar için büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda eşyaların güvenliği için de önemli olan bu sistem sayesinde eşyalar rahatlıkla taşınabilmektedir.

Eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmesin

Asansörlü hizmetin yanı sıra firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde güvenlik ön safhadadır. Çoğu nakliye sürecinin eşya sahipleri için olumsuz sonuçlanmasının en büyük sebebi taşıma esnasında gerekli önlemlerin alınmaması ve buna bağlı olarak çeşitli hasarların oluşmasıdır. Firmamız taşınma sürecinin en başından itibaren sürece dahil olmakta, eşyaların hiçbir koşulda zarar görmemesi için gereken çabayı göstermektedir. Öncelikli olarak taşınacak eşyaların sayısı saptanır ve neler olduğu kayıt altına alınır. Ardından eşyaların hangi ekipmanlar kullanılarak taşınacakları tespit edilir ve akabinde hemen nakliye işlemi başlar. Bu esnada eşyaların güvenliği firmamızın önceliği olup hasar görme ya da kaybolma gibi durum oluşmamaktadır. Tecrübeli ve alanında uzman çalışanlarımız sayesinde kaliteli bir şekilde eşyalarınız yeni adreslerine ulaşmakta, bu şekilde yeni yaşam alanınızı kısa süreler içerisinde kurabilirsiniz.

Güvenliği Elden Bırakmak İstemeyenlere

Mamak evden eve nakliyat

Mamak evden eve nakliyat

Eşyaların güvenliği için firmamız azami özen gösteriyor olsa da değerli ve kıymetli eşyalarının hiçbir koşulda zarar görmemesini, güvenliği elden bırakmak istemeyenlere yönelik sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Maliyeti yüksek ya da taşınma esnasında daha fazla özen gösterilmesi gereken bu türden eşyalar için sunduğumuz sigorta hizmeti sayesinde taşıma sırasında sigorta kapsamındaki eşyanın zarar görmesi halinde oluşan maddi kayıp sigorta tarafından karşılanmaktadır. Böylece süreç sonunda eşya sahibi hiçbir koşulda zarar görmemiş oluyor ve aynı zamanda da psikolojik olarak bu süreçten etkilenmemektedir.

Az Eşyası Olanlara

Nakliye konusunda en büyük ihtiyaçlardan birisi de az eşya taşımacılığı konusudur. Genelde çoğu nakliye firması maliyeti düşük bulmasından ötürü bu türden bir hizmet vermeye pek sıcak bakmamaktadır. Ancak firmamız, gelişmiş hizmet anlayışı ile birlikte az eşyası olanlara, başka bir deyişle parça eşya taşımak isteyenlere hizmet sunmaktadır. Eşya sayısına bakmadan, kişilerin ihtiyacını gidermek üzere çalışma ilkelerimiz olduğu için bir adet eşyada bile aynı özeni gösteriyor ve eşyanın güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyoruz. Parça eşya taşıma konusunda özellikle yüksek fiyatlar verilmesi yüzünden rahatsızlık duyanlar için de aynı zamanda yüksek kalite hizmeti, en uygun fiyat aralığında temin ediyoruz.

Yüksek Kalite Uygun Fiyatlar

Nakliye konusunda en büyük sorun yüksek kalite nakliye uygun fiyatlar dahilinde olmamasıdır. Ancak Tahiroğlu Nakliyat olarak firmamız kuruluşundan itibaren müşteri dostu fiyatlar sunmayı meslek ilkesi haline getirmiş ve yıpratıcı olan taşınma gibi bir süreci eşya sahiplerinin bir an önce geride bırakması için hem fiyat hem de hizmet anlayışı ile çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Bu sayede Mamak evden eve nakliyat konusunda firmamız diğer nakliye firmalarının önüne geçmekte, her geçen gün daha çok eşya sahibi tarafından tercih edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL