Blog

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ev nakliyesi için alanında uzman ve güvenli nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilir, aynı zamanda da eşyalarınızın hiçbir sorun ile karşılaşmadan taşınmalarını sağlayabilirsiniz. Tahiroğlu Nakliyat lojistik teknolojisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli müşteri odaklı çalışma anlayışı doğrultusunda hizmet veriyoruz. Yüksek kalitede verdiğimiz hizmetler ile firmamız lojistik ve Keçiören evden eve nakliyat konusunda önde gelen, köklü firmalar arasındadır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Nakliye sektöründe müşteri odaklı çalışma ilkesi ile tercih edilen firmamız, müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün kendi yapısını geliştirmekte, yenilemekte ve sürekli kendisini güncelleştirmektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışma ilkeleri ile  firma adımız her geçen gün nakliye sektöründe öne çıkmaktadır. En üst düzey kaliteli nakliye ve aynı zamanda da uygun fiyatları ile eşya sahiplerinin büyük ihtiyacını gideren firmamız evden eve nakliyat için önde gelen firma olmaya devam etmektedir.

Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Sektöründe öncü olan firmamız ev taşımacılığı için sürekli kendisini geliştiren bir yapıya sahip olup ev taşımacılığını kolay bir hale getirmektedir. Taşınmak isteyen eşya sahiplerinin sürekli olarak akıllarına takılan soru olan ev taşımacılığı nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak firmamız, özenli ve dikkatli çalışmasını öne çıkarmaktadır. Firma olarak, ev nakliyesinde güvenli taşımacılık yanında pek çok hizmeti müşterilerimiz için sunuyoruz.

Keçiören evden eve nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat

Bu bakımdan özellikle yüksek katlı yapılar için asansörlü nakliye hizmeti en kolay ve tercih edilen bir hizmet olarak öne çıkmaktadır. Firmamız, gelişmiş teknoloji ekipmanları ile birlikte binaların yüksekliğine bakmadan eşyaları özenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Geleneksel yöntemler ile oldukça uğraştırıcı ve zaman alıcı olan ev nakliyesi, asansörlü sistem ile oldukça kolay bir hale gelmektedir. Asansörlü aracımız eşya taşınacak binaya tüm çevresel faktörleri göz önünde tutarak yanaşmakta ve ardından hızlı bir şekilde taşıma işlemleri başlatılmaktadır. Taşınacak eşya yoğunluğu ve kat yüksekliği gibi etmenlerin göz önünde tutulduğu bu süreç özellikle hızlı nakliye için oldukça yararlı olmaktadır.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Firmamızın Keçiören evden eve nakliyat konusunda öne çıkmasını sağlayan en önemli özelliklerinden birisi eşyaların hiçbir koşulda zarar görmeden adreslerine teslim edilmesidir. Nakliye konusunda müşterilerinin güvenini kazanmak için faaliyet gösteren firmamız, eşyaların taşınması sırasında tüm eşyalara gereken özeni göstermektedir. Eşyaların herhangi bir zarara uğramaması için çaba gösteren firmamız bunun için alanında deneyimli kişiler ile çalışmaktadır. Gerekli çevre ve eşya koşullarının iyi derece etüt edilmesinden sonra nakliye işlemi başlamasından ötürü bu süreç içerisinde eşyalar hiçbir zarar görmemekte, güvenli nakliye hizmeti sayesinde eşya sahipleri herhangi bir mağduriyet yaşamamaktadır.

Nakliye Sırasında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için firmamız azami olarak aşağıdaki noktalara dikkat etmektedir;

  • Eşyaların hiçbir koşulda zarar görmemesi için özenli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı,
  • Eşyaların kaybolmaması için taşıma öncesinde eşya sayımının yapılması,
  • Eşyaların, kendileri için tahsis edilmiş araçlar ile taşınması –  bu sayede özellikle maliyeti düşürmek için farklı eşyaları aynı araçta taşıyan nakliye firmalarından farklılaşıyor ve eşyaların zarar görmesinin ya da kaybolmasının önüne geçiyoruz.
  • Eşyalarını güvende hissetmek isteyenler için sigortalı taşımacılık avantajları,
  • Eşyaların gideceği adres için beklemek gerektiğinde eşya depolama hizmeti

Firmamız tarafından özenle dikkat edilmekte olup bu konular müşterilerimizin süreci iyi bir şekilde tamamlamamaları için meslek vizyonumuzu ifade etmektedir.

Paketleme ve Taşıma İşlemleri

Keçiören evden eve nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat

Eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaşması için en gerekli konulardan birisi eşyaların hiçbir zarar uğramamasıdır. Ancak eşyaların çoğunluğu nakliye sırasında yanlış paketleme yüzünden hasara uğramaktadır. Bu durumun önüne geçmek adına firmamız nakliye öncesinde eğer eşyalara paketleme yapılmışsa onların paketlerini kontrol etmekte, uygunsuz olan işlemler için eşya sahiplerine bilgi vermektedir. Talep edilmesi halinde hem nakliye sürecini kolay getirmek hem de güvenli bir taşımacılık sunmak için eşya paketleme hizmeti de verilmektedir.

En uygun paketleme malzemesinin seçilmesiyle yapılan paketleme işlemi sayesinde eşyalar hiçbir zarar görmeden taşınmakta ve uzun mesafeler için dahi elverişli bir hale getirilmektedirler. Firmamız, müşterilerinin isteklerini de göz önünde tuttuğu için taşıma işlemleri sırasında taleplerini geri çevirmiyor, özellikle değerli ve maliyeti yüksek eşyalar için de sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte eşyalar da hasar oluşsa bile meydana gelen maddi kayıp sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı

Tahiroğlu Nakliyat kuruluşundan itibaren nakliye sürecini taşınmak isteyenler için kolaylaştırmakta, aynı zamanda onlara çözüm odaklı çözümler sunmaktadır. Çoğu taşınmayı düşünen kişi nakliye firmaları ile uğraşmak istemediği için kendi yöntemleri ile süreci atlatmaya çalışmaktadır. Ancak bu durumda eşyalar pek çok hasara uğrayabilmektedirler. Böylesi durumları yakından bilen firmamız, müşterilerinin rahat etmesi için güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve oluşacak sorunlara önceden çözümler sunarak, eşya sahipleri için sürecin kolay bir şekilde geçmesini temin etmektedir.

Her Zaman Ekonomik Fiyatlar

Nakliyede uygun fiyatlar piyasa koşulları altında bulmak oldukça zor olduğu için taşınmayı düşünenler zaten masraflı olan süreci daha fazla para harcayarak tamamlamaktadırlar. Ancak firmamız iyi kalitenin yüksek fiyatlara sahip olması anlayışına karşı çıkarak müşterileri için tüm hizmetlerinde en uygun fiyatları sunmaktadır. Sunmuş olduğu uygun fiyatlar ile öğrencilerden ailelere kadar geniş bir kesim tarafından tercih edilen ve Keçiören evden eve nakliyat konusunda öne çıkan firmamız, sürekli kendisini geliştiren ve yenileyen yapısı ile ister tam eşya ister parça eşya taşımacılığında öne çıkmaya devam etmektedir. Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilir, eşyalarınızın özenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL