Hakkımızda

Tahiroğlu Nakliyat olarak Ankara eşya taşımacılığı için ön sıralarda yer alan firmamız, her geçen gün kendisini geliştiren yapısı ve uzman kadrosu ile taşınma işlemlerinin hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Her biri sektör içinden ve farklı uzmanlık alanlarına sahip çalışanlarımız ile birlikte zorlu bir süreç olan taşınma sürecini kolay hale getiren firmamız, bir taraftan da günümüz gelişmelerini yakından takip etmekte, müşterilerinin memnun kalması için sürekli kendisini yenilemektedir.

Firmamız, kuruluşundan itibaren nakliye alanında öncü firma olmaya gayret göstermiş, nakliye konusunda ihtiyaç sahiplerinin sorunlarını uzmanlık ile gidermeye çalışmaktadır. Sürekli kendisini yenileyen yapısı sayesinde her geçen gün daha farklı kesimlere ulaşmakta ve geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir.

Nakliye Sektörüne Ne Katıyoruz?

Firmamız, kuruluş tarihinden itibaren nakliye sektörüne katkıları ile bilinmekte, nakliyeyi ciddiye alan yapısı ile müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Genel vizyon olarak nakliyenin bir eşyanın bir noktadan başka bir noktaya taşınmasının ötesinde bir şey olduğunu bilen firmamız yüksek kaliteli hizmet prensibi ve müşteri odaklı işleyiş ilkesi doğrultusunda nakliye konusunda daha üst sıralara gelmek için faaliyet göstermektedir.

En üst düzey kaliteli taşımacılık kapsamında cazip fiyatları ile de bilinen firmamız, nakliyenin tün yeniliklerini ve gerekliliklerini kendi bünyesinde barındırmaktadır. Başarılı bir nakliye süreci için eşyaların güvenli, hasar almadan aynı zamanda da hiçbir soruna maruz kalmadan yeni adreslerine taşınmasını bildiğimizden ötürü hem ofis hem de ev taşımacılığında cazip ve elverişli fırsatları müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Nakliye Alanında Hizmetlerimiz Nedir?

Tahiroğlu Nakliyat olarak nakliye sektörünün ve eşya sahiplerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde tayin ediyor, onların ihtiyaçlarının hızlı ve pratik bir şekilde görülmelerini sağlamak için gerekli olan hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizin memnun olması için sunduğumuz nakliye hizmetleri;

  • Ankara asansörlü taşımacılık; özellikle yüksek katlı binalardan kolay bir şekilde nakliye işleminin yapılmasına olanak veren bu sistem, eşya taşımacılığına yeni bir soluk getirmiştir. Geleneksel yöntemler kapsamında son derece meşakkatli ve zaman alıcı olan yüksek binalardan taşıma, asansör sistemi sayesinde pratik ve hızlı bir şekle inmiştir. Paletli asansörün yüksek binalara yerleştirilmesi ile çalışan bu sistem sayesinde eşyaların büyüklüğüne ya da ağırlığına bakılmaksızın taşıma işlemleri kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Özellikle kısa süreler içerisinde taşınmak isteyenlere yönelik sunduğumuz bu hizmet büyük bir ihtiyacı gidermektedir.
  • Ankara parça eşya taşımacılığı; firmamız nakliye konusunda çok gerekli olan ama nakliye firmaları tarafından maliyeti düşük bulunduğu için tercih edilmeyen parça eşya taşımacılığı alanında da faaliyet göstermekte olup özellikle öğrencilerin ve yaşlıların ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermektedir. Eşyaların yenilenmesi, değiştirilmesi ya da başka bir yere götürülmesi için gerekli olan parça eşya taşımacılığını tüm hizmetlerimizde olduğu için gereken özeni ve dikkati göstererek sunuyor, bu alanda büyük bir ihtiyacı karşılıyoruz.

Özel Hizmetlerimiz Nedir?

Firmamız aynı zamanda Ankara nakliye özel hizmetleri de sunmakta, böylece nakliye konusunda farklı ihtiyaçları da gidermektedir. Bu doğrultuda sunduğumuz özel hizmetler;

  • Sigortalı taşımacılık; firmamız tüm eşyaların özenli ve güvenli şekilde taşınmasına özen göstermektedir. Ancak değerli ve kıymetli olan eşyaların ön görülmeyen sebeplerden ötürü zarar görmemesini isteyen ve bu konuda içlerini rahatlamak isteyen müşterilerimiz için sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet kapsamında, sigortaya alınan eşyaların nakliye sırasında zarar görmeleri halinde oluşan maddi hasar sigorta tarafından karşılanmakta olup böylece eşya sahibinin herhangi bir maddi kayıp yaşamasının önüne geçilmektedir. Özellikle maliyeti yüksek olan eşyalar için bunun tercih edilmesi oldukça yararlı olabilmektedir.
  • Eşya depolama; firmamız bir anda eşyaların dışarıda kalmasına, eski eşyaların atılmak istenmediği durumlarda, yeni adreslerine gidesiye kadar bekletilmesi gereken eşyalara yönelik depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama hizmeti sayesinde istenilen süre boyunca eşyalarınız özel olarak tasarlanmış depolarımızda tutulmakta ve talep ettiğiniz tarihlerde istediğiniz adreslere gönderilmektedir. Eşyalarınızı, depolarımızın güvenli ve bakımlı olması nedeniyle iç rahatlığı ile firmamıza emanet edebilir, istediğiniz zaman onları teslim alabilirsiniz.

İhtiyaca Yönelik Hizmet Anlayışı

Firmamız kuruluş misyonu olarak müşteri odaklı bir nakliye hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Taşınmak ister zorunlu ister keyfi olsun genelde yıpratıcı, fiziksel olarak yorucu ve her koşulda bir an önce bitmesi istenen bir süreç olarak öne çıkmaktadır. Firmamız bunun farkında olarak müşterilerin kolay bir şekilde taşınma sürecini sonlandırmaları, aynı zamanda da süreç boyunca hiç endişe duymamaları için hizmet vermektedir. Eşya taşımacılığı konusunda en önemli noktanın eşyaların hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine taşınması gerektiği olduğunu bilen firmamız, güvenli nakliyeyi her şeyin önünde tutmaktadır. Ancak güvenliğin yanı sıra müşterilerin isteklerini de firma olarak doğru karşılayan ve nakliyenin gerekliliklerini de doğru olarak yerine getiren bir anlayış ile hizmet veriyoruz.

Müşteri Odaklı ve Güler Yüzlü Hizmet

Firmamız gerek şehir içi gerekse şehir dışı nakliyat olarak her koşulda müşteri isteklerini ön planda tutan bir yapıya sahiptir. Nakliye konusunda görülen ilave ücret istenmesi ya da özensiz davranılması gibi durumlara karşı çıkan, bunun için müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız ile birlikte müşteri odaklı ve güler yüzlü nakliye hizmetinin ne demek olduğunu rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

Tahiroğlu Nakliyat tüm hizmetlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde en uygun fiyatları sunmaktadır. Ancak bu durum kalitesinin düşmesine sebep olmamakta, her sunduğumuz hizmet dahilinde yüksek kalite ölçütleri ile hizmet vermemizi engellememektedir. Böylece farklı kesimler tarafından, nakliye fiyatları bakımından da öne çıkan firmamız her geçen gün tercih edilme oranını arttırmaktadır. Firmamız ile birlikte ev ve ofis eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak için istediğiniz her an ilgili iletişim kanalları üzerinden iletiş kurabilirsiniz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL