Blog

Etlik Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşımacılığı için Etlik evden eve nakliyat işlemlerinde üstün hizmet anlayışı ve aynı zamanda ekonomik fiyatları ile alanında öne çıkan Tahiroğlu Nakliyat taşıma işlemlerinizi kolaylaştırmak ve yıpratıcı olan böylesi bir süreci kısa süreler içerisinde tamamlamanız için üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Etlik Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Firmamız sunmuş olduğu hizmet anlayışı ile oldukça zorlu olan taşınmayı kolay hale getirmektedir. Taşınmak kimi zaman zorunluluk kimi zaman ise daha mutlu olunacak bir eve taşınmak için belirdiğinde eşya sahipleri için nakliye konusu büyük bir sorun yaratabilmektedir. Eşyaların paketlenmesi, kaybolmamaları için sayılarının çıkarılması ve aynı zamanda en önemlisi hiçbir hasara uğramadan yeni adreslerine taşınmaları nakliye sürecinin en çok dikkat edilmesi gereken konuları arasında yer almaktadır. Tüm bu süreç içerisinde eşyalarınızı özenli ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, süreç boyunca iç rahatlığı ile eşyalarınızın yeni adreslerine ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Nakliyede Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Firmamız Etlik evden eve nakliyat konusunda yoğun bir müşteri talebine sahiptir. Bu talebin oluşmasında sunduğumuz nakliye hizmeti ve işlemlerinin müşteri odaklı olması, aynı zamanda da uygun fiyatlar ile taşımacılık yapılması gelmektedir. Nakliyeyi sadece eşya taşımacılığı olarak görmeyip aynı zamanda bu süre içerisinde eşya sahiplerinin içinin rahat etmesini, gözü kapalı bir şekilde eşyalarının teslim edilmesini içeren bir meslek anlayışına sahip olmamızdan ötürü  taşınmayı düşünen kişilere gerekli olan tüm altyapıyı ve hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda firmamız;

  • Eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için, özellikle zamanları kısıtlı olanlar kişilere çok büyük yarar sağlayan asansörlü nakliye hizmeti,
  • Değerli ve kıymetli eşyalarının hiçbir koşulda zarar görmemesini, zarar görse bile maddi kayıp yaşamak istemeyenlere yönelik sigortalı taşımacılık hizmeti,
  • Eşya paketlemeyi bilmeyen, paketleme için uygun malzemesi ve zamanı olmayan kişilere eşya paketleme hizmeti,
  • Eşyaların gidecekleri bir yeri olmadığında özel depolarda tutulmak üzere eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Bu hizmetlerin en büyük ortak noktası hepsinde güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra uygun fiyatlar ile sunulmasıdır. Nakliye konusunda eşyaların güvenliği kadar müşteri memnuniyeti de çok önemli olduğu için nakliye konusun uzman ekibimiz sürecin rahat bir şekilde geçmesini sağlıyor, bu sayede taşımayı oldukça kolay, rahat ve pratik bir hale getiriyoruz.

İyi Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

İyi ev taşımacılığı yapmak için sürekli kendisini geliştiren yapıya sahip Etlik evden eve nakliyat firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile nakliye işlemlerini yapmaktadır. Bu iki nokta iyi bir nakliye sürecinin oluşması için oldukça önemlidir, aksi halde çeşitli sorunlar oluşacak, süreç içerisinde eşyalar zarar görebilecektir. Öncelikli olarak eşyaların taşınması için en uygun araç seçimine özen gösterilmektedir. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan bu yöntem, yanlış araç seçimi ile eşyaların büyük hasarlar görmesine neden olabilmektedir. Yanlış araç seçimi ile birlikte eşyaların yapılarına da uygun olmayan durumlarda sıralama ve yerleştirme olduğundan hem bu yüzden hem de aracın hareket halinde olması ile birlikte eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır. Çoğu nakliye firması daha fazla gelir elde etmek için farklı kişilere ait eşyaları aynı nakliye aracına koymakta, bu durum ise eşyaların zarar görmesi kadar karışmasına da neden olmaktadır. Firmamız üstün hizmet anlayışı ile hiçbir şekilde eşyaların zarar görmemesi için özen göstermekte, her eşya için tahsis edilen araçlar ile taşınmasına dikkat göstermektedir.

Etlik evden eve nakliyat

Etlik evden eve nakliyat

Diğer bir konu ise nakliyenin sadece eşyalarının hareket ettirilmesi olarak algılanmasıdır. Ancak bu anlayış nakliye sektörüne uzak ve işinin ehli olmayan kimselerin görüşü olmasından ötürü oldukça yanıltıcıdır. Nakliye, yaşamdaki her konu gibi içinde sürprizleri barındıran ve bu noktalara karşılık önlem alınması gereken bir alandır. Çalışanların bu yüzden deneyimli ve beklenmedik durumlar karşısında çözüm üretebilmeleri oldukça önemlidir. Her biri sektör içerisinden yetişmiş çalışanlarımız sayesinde eşya sahipleri bu süreç içerisinde hiç yorulmuyor ve eşyalarının güvenli taşınmasını seyretmektedirler. Uzman olmayan kimseler ile çalışılması durumunda eşyalarınızın büyük hasarlara uğraması kaçınılmazdır.

Yüksek Binalardan Kolay Nakliye

Yüksek binalardan nakliye için sunduğumuz asansörlü nakliye hizmeti sayesinde Etlik evden eve nakliyat işlemlerini son derece kolay ve pratik bir hale getiriyor, aynı zamanda taşınmanın bir an önce tamamlanmasını sağlıyoruz. Temelde palet sistemi ile çalışan asansör, çok katlı binalardan bile kolay bir şekilde eşya temini sunmaktadır. Bu sayede geleneksel yöntemler açısından ciddi bir zaman ve iş gücü kaybına neden olacak taşıma işlemleri kolayca yapılmakta, aynı zamanda da eşyaların zarar görmemesi için de gereken önlemler sağlanmaktadır. Asansörlü nakliye firmamızın tüm hizmetleri gibi en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır.

Eşyalarını Dışarıda Bırakmak İstemeyenler İçin

Eğer eşyalarınızın yeni adreslerine gitmesi için beklemesi gerekiyorsa bu durumda eşyaların zarar görmemesi için özel olarak sunduğumuz eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti eşyalarınızın özel depolarımızda istediğiniz tarihe kadar tutulduğu ve ardından istediğiniz adreslerine teslim edildiği hizmete denilmektedir. Eşyaları ile dışarıda kalarak mağdur olmak istemeyenlerin sık olarak tercih ettiği bir yöntemdir.

Ev Taşımacılığı İçin Önemli Noktalar Nedir?

Nakliye konusunda en büyük önemli nokta eşyaların zarar görmeden taşınması konusudur. Tüm eşyalarınız için zarar görmeden teslim edilmesini temin etmemize rağmen daha değerli ve kıymetli olan eşyalarını riske atmak istemeyenler için sigortalı taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızda zarar oluşsa bile maddi kaybınız karşılanmakta olup süreç içerisinde ekonomik hasara uğramamanız temin edilmektedir.

Güvenli ve Hızlı Teslimat

Tahiroğlu Nakliyat olarak Etlik evden eve nakliyat konusunda öne çıkmamız güvenli ve hızlı teslimatı müşterilerimiz için her koşulda sunuyor oluşumuzdur. Bu bakımdan gerek kısa mesafe gerekse uzun mesafe taşımacılığı için firmamızı tercih edebilir, süreci gönül rahatlığı ile geride bırakabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL