Eşya Paketleme

Taşınma zorlu bir süreçtir ama en çok bu süreci eşyaların hazırlanması, taşınmaları için uygun hale getirmek taşınmayı düşünenler için zor olmaktadır. Çünkü eşya paketleme, nakliyenin en önemli konusu olup hem taşıma sırasında hem de sonrasında çeşitli sorunlar ile karşılaşılmaması için hayati önem taşımaktadır. Bu durumda eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınacak hale getirilmeleri ve taşınma sonrasında da rahat bir şekilde bulunmaları için Tahiroğlu Nakliyat olarak sunduğumuz eşya paketleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşyaların paketlenmesi için yeterli zamanınız yoksa, eşya paketlemeyi bilmiyorsanız, gereken paketleme malzemelerine sahip değilseniz firmamızın sunduğu paketleme hizmetinden yararlanabilir ve bu sayede taşınma sürecinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz. Sunduğumuz paketleme hizmetinde eşyaların en doğru şekilde paketlenmesi kadar ihtiyaca yönelik hizmetleri de sunan firmamız bu sayede başından sonuna kadar taşınma sürecini son derece kolay bir hale getirmektedir.

Eşya Paketleme Nedir?

Eşya paketleme, taşınmanın en önemli noktasıdır. Bu noktaya gereken özen gösterilmediği takdirde nakliye konusunda pek çok sorun çıkmaktadır. Bu sorunların önüne geçilmesi için eşyaların, yapılarına uygun bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Firmamız tarafından sunulan paketleme hizmeti, eşyaların ölçütlerine ve değerlerine göre doğru olan paketleme işleminin yapılmasıdır.

Bu sayede eşyalar gerek kısa mesafe, gerekse uzun mesafe için nakliye için en elverişli koşullara geldiği gibi aynı zamanda da pek çok mağduriyet yaratılacak durumun önüne geçilmektedir. Ancak eşya paketleme hassas bir konu olduğu için paketlemeyi bilmeyen kimseler tarafından yapıldığında eşyalar büyük oranlarda hasar görmektedir. Çünkü eşya paketleme sadece eşyaların bir ambalaj ya da kutu içerisine koyulması değildir.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşya paketleme nasıl yapılır sorusu her ev  ve ofis taşımayı düşünen kimsenin aklına gelen öncelikli soruların başında gelmektedir. Tahiroğlu Nakliyat olarak firmamız eşya paketlemeyi eşyaların yapısal özelliklerinden hareketle gerçekleştirmektedir. Bir başka deyişe eşyalarınız için paketlemeyi onların yapı özelliklerine göre gerçekleştiriyoruz. Diğer eşyalardan daha fazla hassas ve kırılmaya müsait eşyalarınız için daha özenli paketleme, diğer eşyalarınız için ise taşınmaya hazır hale gelecek paketleme seçenekleri sunuyoruz. Dikkatli bir paketleme eşyalarda oluşacak hasarın yüzde 90 oranında engelleyeceği için bu konuda tarafımızdan yardım almanız çok yararlı olacaktır.

Eşya Paketlemede Dikkat Edilecek Noktalar Nedir?

Eşya paketlemede dikkat edilecek noktalar firmamız tarafından her paketleme işleminde rutin olarak müşterilerine sunulmaktadır. Bu kapsamda paketleme konusunda şu noktaları gerçekleştiriyoruz;

 • Eşyalarınız kullanım alanlarına göre ayrılarak paketleme yapılırlar. Söz konusu mutfak eşyaları ile oturma odası eşyaları birbirlerinden farklı oldukları için aynı paket içerisinde yer almazlar. Her eşyanıza yönelik paketleme ayrı olarak yapılmaktadır.
 • Özellikle kırılmaya çok müsait mutfak eşyalarının paketlenmesi için özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. En ufak bir etkide bile hasar alabilecek bu ürünler, özenli paketlememiz sayesinde hasara karşı dayanıklı hale gelmektedirler.
 • Gereken ambalaj ya da diğer paketleme malzemeleri tarafımızdan sağlanmakta olup bu sayede rahat bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.
 • Eşya paketlemede yanlış malzeme kullanıldığında eşyalar zarar görmektedir. Örneğin kırılacak ürünler boşluk kalacak şekilde kutu içerisine yerleştirilirse nakliye sırasında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça büyüktür.
 • Ufak eşyalar genelde paketleme sırasında kaybolmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen paketleme listeli ve programlı bir şekilde yapılmasından ötürü hiçbir eşyanız paketleme esnasında kaybolmamaktadır.
 • Sıvı, yağlı, sabun gibi malzemeler akıtmayan özel paketlerde tutulmaktadır.
 • Ağır ve büyük olan eşyalarınız için koruyucu paketler sunulmaktadır.
 • Kullanmış olduğumuz kutular çift oluklu sisteme sahiptir. Genelde taşınmak isteyenlerin market benzeri yerlerden buldukları kutular en dayanıksız malzemeden üretildikleri için taşımayı son derece zor hale getirmektedirler.
 • Özel malzemeler için ayrı paketleme yapılmakta, bu sayede özel eşyaların diğer eşyalar ile karışmaması sağlanmaktadır.
 • Eşya paketleme sırasında hiçbir eşyanız zarar görmez ve kaybolmaz. Paketleme yapılırken tüm eşyalar liste altına alınmaktadır.

Eşya Paketleme Yararları Nedir?

Tüm bu koşullar göz önünde tutularak taşınma sürecinizi hızlandırmak ve güvenli kılmak istiyorsanız eşya paketleme hizmetimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz eşya paketleme yararları ile şu şekildedir;

 • Taşınma bir bütün olarak zorlu ve yıpratıcı bir süreçtir. En çok yıpratan kısmı ise eşyaların paketlenmesi kısmıdır. Çünkü bu durum taşınmayı daha fazla zorlu bir hale getirmektedir. Eşyaların teker teker toplanması, bir araya koyulması, sonunda ise süreci bir an önce bitirmek için acele edilmesi gibi noktalar eşyaların zarar görmesine neden olmakta, taşınma sürecini de sancılı bir hale getirmektedir.
 • Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında hızlı bir şekilde eşyalarınız toparlanır, bu sayede zorlu olan süreci kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.
 • Uzman çalışanlarımız tarafından paketleme işlemi yapıldığı için taşınma için de en uygun hale eşyalarınız getirilmekte böylece taşınma sırasında da çeşitli hasar durumları uzaklaştırılmaktadır.

Daha Fazla Güvenlik İsteyenlere

Eşya paketleme hizmetinin firmamız tarafından yapılması ile birlikte eşyalarınız nakliye için en uygun hale getirilmiş olmaktadır. Özenli paketleme sonucunda çeşitli zarar durumlarına karşı koruma altına alınan eşyalarınızı daha fazla koruma altına almak isterseniz sigortalı taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınızın ön görülmeyen durumlara dahi koruması sağlanır ve hasar oluşsa bile eşyalarınızın rayiç bedeli tarafınıza ödenir. Firmamız nakliyede en önemli konu olan eşyaların güvenliğini en ön safhada tutmaktadır.

Eşya Paketleme Fiyatları Nedir?

Eşya paketleme fiyatları güncel olarak değiştiği için paketleme fiyatlarını firmamız ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Tahiroğlu Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi eşya paketleme hizmeti için de müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyor, onların taşınma gibi zor olan süreci rahat ve kolay bir şekilde atlatmalarını sağlıyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL