Eşya Depolama

Günümüz koşullarında insanların ihtiyaçları değiştikçe nakliye konusunda da çeşitli değişimler meydana gelmektedir. Tahiroğlu Nakliyat olarak bu değişimlere uyum gösteriyor ve ihtiyaçların doğru şekilde karşılanması için gereken özeni müşterilerimiz için sağlıyoruz. Nakliyede yeni hizmetlerin doğuşu ile birlikte eşya sahiplerinin mağdur olmaması için tüm gereken hassasiyeti taşıyor ve onlara özenli hizmet sunuyoruz.

Firma olarak eşyaların dışarıda kalmaması, zarar görmemeleri için özel depolarda muhafaza edilmek üzere Ankara eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolama sayesinde gerek bir anda hanenin boşaltıldığı durumlarda, yeni adresin tesliminin beklendiği zamanlarda ya da eski eşyaları saklamak adına özel olarak sunduğumuz eşya depolama hizmetinden yararlanabilir, istediğiniz süreler boyunca eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama Nedir?

Ankara eşya depolama temelde eşya sahiplerine kolaylık sunmak amacıyla hazırlanmış bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında her türlü eşya özel depolarımızda tutulur ve ihtiyaç dahilinde yeni adreslerine teslim edilmektedir. Eşya depolama birkaç eşya için olabileceği gibi pek çok eşyayı da kapsayabilmektedir. En önemli kısmı ise eşyaların depoda kaldığı süreler içerisinde hiçbir zararın gelmemesidir. Çünkü depolarımız havalandırmaya sahip, ısı değerleri kontrol edilen ve nem gibi olumsuz durumlardan uzak, özel yapı muhteva eden depolardan oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın en korunaklı şekilde istediğiniz süreler boyunca depolarımızda tutulmaktadır.

Ankara Eşya Depolamaya Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Günlük yaşam beklenmedik olaylarla dolu olduğu için eşya depolamaya her an ihtiyaç duyabilirsiniz. Bulunduğunuz meskenin bir an önce boşaltılması gerektiğinde, mülk sahibi ile olan tartışmalarınızda, yeni adresinize taşınmak için beklemeniz gerektiğinde, eski eşyalarınızı atmak istemediğinizde eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Firma olarak sunduğumuz Ankara eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız istediğiniz süreler kapsamında depolarda tutulmakta, bu sayede günlük yaşamınızın aksamasının önüne geçilmektedir. En büyük yararı ise eşyalarınızın her türlü olasılığa karşı tam olarak korunabilmeleridir.

Ankara Eşya Depolama Yararları Nedir?

Eşyalarınızın dışarıda kalmaması ve götüreceğiniz bir yer bulamadığınızda eşya depolama hizmetini kullanarak yararlarından faydalanabilirsiniz. Tahiroğlu Nakliyat sayesinde Ankara eşya depolama yararları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Eşya depolama sayesinde eşyalarınız için yer aramaktan kurtulursunuz. Özellikle bir anda meskenin tahliye edilmesi gerektiğinde eşyalar büyük sorun oluşturabilmektedir. Depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı günlük yaşamınızı düzene sokasıya kadar depolarımızda tutabilirsiniz.
  • Eşyalarınız özel olarak tasarlanmış depolarımızda tutulmaktadır. Depolarımız nem, yağış, su gibi durumlardan uzak tutulan, sürekli denetlenen, hijyenik ve sağlıklı ortamlardan oluşmaktadır. Bu sayede hassas eşyalarınız için bile depolama hizmetimizden yararlanabilir, süreci kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.
  • Eşya depolama sayesinde atmak ya da satmak istemediğiniz eşyalarınız için de yer açabilirsiniz. Özellikle koleksiyon niteliğinde eşya tutanlar, depolama hizmetimizden fazlasıyla yararlanmaktadır. Bu sayede kendilerine hem yer açmakta hem de eşyalarını elden çıkarmamış olmaktadırlar.
  • Depoya dahil edilen eşyalar istediğiniz zaman istediğini adrese teslim edilmektedir. Bu bakımdan onları nakil için uğraşmasına gerek kalmaz, siz yeni adresinizi düzenlerken eşyalarınız da o süre içerisinde adresinize teslim edilir.
  • Fazla eşyası bulunanlar depo tutmak yerine depolama hizmetinden yararlanabilirler. Daha sonra ihtiyaç halinde kullanılacak bu eşyalar için ilave masraf yapmaktan bu şekilde uzak durulmaktadır.
  • Eşyalarınız kayıt sistemi ile muhafaza edildiği için hiçbir eşyanız kaybolmamakta ya da başka eşyalar ile karışmamaktadır. Böylece rahat bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama Hizmet Aşamaları Nedir?

Firmamız tarafından Ankara eşya depolama hizmet aşamaları şu şekilde işleyiş göstermektedir; öncelikli olarak depoya koyulmak istenen ürünlerin depoya yerleştirilmesi ile birlikte raporlama süreci başlamaktadır. Bu raporlama eşyaların güncel durumunu takip etmek demektir. Düzenli bir şekilde depolarımızda yer alan eşyalar denetlenmekte ve olası hasarlara uğramalarının önüne geçilmektedir. Depo şartlarına uygun hale özel paketleme ile getirilen eşyalar bu bakımdan açıkta kalmamakta, haliyle açıkta kalmaktan ötürü uğrayacakları çeşitli sorunların da önüne geçilmektedir. Her eşya kayıt altına alınmakta olup eşya sahiplerine özel olarak tutulmaktadır.

Depolama hizmeti eşyaların düzenli tutulması ve rutin olarak kontrol edilmesi kadar depolama için gerekli olan ekipmanların müşteriye sunulmasını da içermektedir. Müşterilerin istedikleri zaman eşyalarına kavuşmalarını sağlayan sistemimiz sayesinde diledikleri her an müşteriler eşyalarını elde edebilmektedirler. Böylece müşteriler eşyalarına kavuşmak için hiçbir sorun yaşamamaktadırlar.

Diğer bir önemli aşama ise depolama yapılacak eşyaların özel paketlenmesi ve talep edilmesi halinde yeni adreslerine ulaştırılması süreci boyunca tüm süreçler firmamızın gelişmiş altyapısı ile denetlenmekte, hiçbir sorunun oluşmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Hangi Eşyalar Depolanır?

Ankara eşya depolama yapmak isteyenler için hangi eşyalar depolanır sorusu gündeme gelmektedir. Tahiroğlu Nakliyat eşyalarınızın depolanması için gerekli olan alan ve sisteme sahiptir. Bu bakımdan eşyaların büyüklüğü ya da çeşitliliğine bakılmaksızın istediğiniz her türlü eşya kendisine özel olarak tahsis edilmiş alanlarda depolanmaktadır. Bazı durumlarda daha fazla hassas olunması gereken eşyalar, bazı durumlarda ise büyüklüğü ile dikkat çeken tüm eşyalar firmamız tarafından muhafaza edilmektedir. Bu kapsamda isterseniz tüm eşyalarınızı, isterseniz mobilyalarınızı, isterseniz sadece elektronik cihazlarınızı depolarımızda tutabilirsiniz. Ya da koleksiyon özelliği taşıyan nostaljik eşyalarınızı da yine güvenli bir şekilde depolarımızda tutabilirsiniz.

Ankara Eşya Depolamada Güvenin Adresi

Ankara eşya depolamada güvenin adresi olan Tahiroğlu Nakliyat sayesinde eşyalarınızı güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz. Eşyalarınız dilediğiniz süreler boyunca depolarımızda tutulur ve bu sayede başlarına çeşitli sorunların gelmesinin önüne geçilir. Havalandırma sistemine sahip, hiçbir sorun taşımayan özel depolarımız güvenlik açısından da korunaklı olup sürekli kamera ya da bekçi ile korunmaktadır. Merak edeceğiniz eşyalarınız olduğunda ise talep etmeniz halinde depolarımızı ziyaret edebilir ve eşyalarınızın nasıl bir durumda olduklarını bizzat yerinde görerek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda depolama fiyatları, firmamız tarafından en uygun koşullar altında sunulmaktadır.

HEMEN ARA - TEKLİF AL