Blog

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen evden eve eşya taşımacılığı hizmeti, uzmanlığın ve tecrübenin harmanlandığı firmamız tarafından yüksek müşteri memnuniyeti ile verilmektedir. Dikmen evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında eşyaların sökülmesinden taşınmasına ve yeni meskene yerleştirilmesine kadar olan her adımda yüksek teknolojik imkanlar ve kaliteli ekipman kullanılmaktadır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak amacımız, bu hizmeti siz değerli müşterilerimize verirken eşyalarınızın güvende olduğunu bilmenizin rahatlığını yaşamazdır. Bu kapsamda her adım itina ile atılmaktadır. Sizler de bu konforu yaşamak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Dikmen Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliyat hizmeti, müşterilerimizin mevcut konumlarında tarafımızca sökülen ve paketlenen eşyaların istenilen adrese ulaştırılması ve eşyaların yerleştirilmesi sürecinin bütününe verilen bir isimdir. Bu süreçte prosedürleri planlama ve uygulama tarafımızca sağlanmaktadır. Firmamız Dikmen evden eve nakliyat hizmeti kapsamında talep olması halinde eşya depolama hizmeti de vermektedir. Sürecin temel adımları şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Demontaj
  • Paketleme
  • Nakliyat
  • Taşıma
  • Montaj
  • Eşyaları yerleştirme

Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında, firmamız taşınma işlemleri için gereken tüm hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ekstra bir efor sarf etmeksizin yalnızca özel eşyalarını yanlarına alarak konuttan ayrılmaları ve yeni konutlarına gitmeleri gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmeti süreci başlangıcında ilk olarak müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda gerekli hazırlıklar başlatılmaktadır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizim için en önemli husus yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmaktır. Bu kapsamda süreç yürütülürken her adımda müşterilerimiz ile devamlı olan iletişim sağlanmakta ve atılacak adımlar hakkında bilgi verilmektedir.

Evden eve nakliyat sürecinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için ilk olarak eşya sayısı ve türü gibi bazı detayların belirlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle müşterimizin evi ziyaret edilerek eşyalar hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Bu süreçte eşya sigortalaması hizmeti için ekspertiz işlemleri de gerçekleştirilerek eşyaların gerçek piyasa değeri belirlenmektedir. Ardından eşyalara uygun olarak paketleme ürünleri, araç ve uzman ekip hazırlanmaktadır.

Dikmen evden eve nakliyat

Dikmen evden eve nakliyat

Nakliyat hizmetleri müşterilerimiz tarafından belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilmektedir. Nakliyat günü ekibimiz eve gelerek eşyaların demontaj işlemlerini gerçekleştirmekte ve paketlemektedir. Ardından araca taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Koşulların uygun olması halinde bu hizmet asansörlü taşımacılık olarak da verilebilmektedir.

Araca yüklenen eşyalar Dikmen evden eve nakliyat hizmeti kapsamında yeni adrese ulaştırılmaktadır. Ardından eşyaların eve taşınması ve montaj işlemleri gerçekleştirilerek müşterilerimizin istedikleri yerlere yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Alanında Uzman Kadromuz ile Kaliteli Hizmet

Uzman kadro ile kaliteli nakliyat hizmeti, firma olarak uzun yıllardır sunduğumuz bir hizmettir. Evden eve nakliyat hizmetleri, diğer nakliye hizmetlerine kıyasla çok daha yüksek bilgi birikimi ve ustalık isteyen bir hizmettir. Yukarıda detaylı olarak açıklamış olduğumuz gibi hizmet kapsamında yalnızca taşıma hizmeti değil, konut / iş yeri taşımak isteyen kimselerin uygulaması gereken tüm süreç Tahiroğlu Nakliyat firması tarafından yürütülmektedir. Bu nedenle demontaj işlemlerinde dahi yapılacak bir hata müşterilerimize eşya masrafı olarak geri dönmektedir.

Firmamız eşyalarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu nedenle her adımda uzman kişilerle çalışılmakta ve eşya sigortası yapılarak kayıp yaşama ihtimaliniz minimum seviyeye düşürülmektedir.

Doğru Paketleme Hizmeti

Dikmen evden eve nakliyat

Dikmen evden eve nakliyat

Eşyaları paketleme hizmeti, güvenilir bir taşımacılık için en önemli adımlardan birisidir. Eşyaların tamamının aynı ambalaj ürünüyle paketlenmesi, taşımacılık sürecinde hasara neden olabilmektedir. Bu nedenle mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların farklı ambalaj ürünleriyle güvenliği sağlanmalıdır.

Tahiroğlu Nakliyat firmamız, tarafınızdan evden eve nakliyat talebi gelmesi halinde eşyalarınızın tespitini gerçekleştirmekte ve bu tespit doğrultusunda gerekli ambalajlama ürünlerini sağlamaktadır. Bu sayede taşınma günü eşyalarınız kendi özelliklerine uygun şekilde paketlenerek hasar görme riski azaltılmaktadır.

Demontaj ve Montaj İşlemleri

Evden eve nakliyatta demontaj ve montaj işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Taşınma süreci zaten zorlu ve yorucu bir süreçtir. Firmamızın en temel amacı ise bu yükleri sizin için olabildiğince hafifletmektir. Bu doğrultuda montaj ve demontaj işlemlerinin itinalı bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Gerekli özeninin gösterilmemesi halinde eşyaların parçalanması, yıpranması ve hatta eski şekilde monte edilememesi gibi tatsız durumlar meydana gelebilmektedir. Bu tarz olumsuzlukların önüne geçmek için demontaj ve montaj işlemleriniz uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşınabilmesi için parçalara ayrılması gereken parçalar ilk meskeninizde özenle sökülmekte ve doğru ürünle paketlenmektedir. Yeni konutunuzda ise yine tecrübeli ustalarımız tarafından eski haline getirilmektedir. Sizlere ise evinizin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

Sigortalı ve Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, kaliteli ve güvenli bir hizmet aldığınızdan emin olmanız için en önemli noktalardan birisidir. Eşyalarınızın güvende olması için yalnızca uzman ellerde olması yeterli olmamaktadır. Çünkü taşımacılık sürecinin her adımı risk içermektedir. Bu nedenle firmamız ile iletişim kurmanız halinde ilk olarak ekspertiz işlemleri gerçekleştirilerek eşyalarınızın gerçek piyasa değeri belirlenmekte ve bu değer üzerinden sigorta işlemleri yapılmaktadır. Müşterilimiz ise yalnızca huzur içinde yeni evlerinin hazırlanmasını beklemekte ve bu süreçte hiçbir endişe yaşamamaktadır.

Piyasada merdiven altı firmalar olarak tabir ettiğimiz kurumsal olmayan firmaların pek çoğu, eşya taşımacılığı hizmetini sigortalı olarak gerçekleştirdiğini söylemektedir. Bununla birlikte ekspertiz işlemleri yapılmamakta ve herhangi bir hasar durumunda sorumluluk üstlenilmemektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına alanında Dikmen evden eve nakliyat işlerinizde uzman ve kurumsal bir firma ile çalışmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL