Blog

Demetevler Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı özenli ve güvenli taşıması ile nakliye firmaları arasında Demetevler evden eve nakliyat olarak öne çıkan firmamız, eşya taşımacılığını kolay hale getirmesinin yanı sıra ihtiyaca yönelik sunduğu hizmetler ile de müşteri odaklı anlayışı ile faaliyetini sürdürmektedir. Ev taşıma konusunda yaşanan sıkıntıların farkında olan ve buna yönelik eşya sahipleri ile empati kurarak faaliyet gösteren Tahiroğlu Nakliyat firmamız nakliye sektöründe gelişmeleri sürekli takip etmekte, bu bakımdan taşıma sırasında doğru kararlar verilmesini sağlayarak sürecin taşınmak isteyenler için zararsız bir şekilde geçmesini temin etmektedir.

Demetevler Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Firmamız kuruluş tarihinden itibaren güler yüzlü hizmet anlayışının yanında günümüz şartları için en uygun nakliye imkânlarını sunuyor, bu sayede yaşanacak pek çok sorun karşısında çözüm odaklı hizmet anlayışı ile birlikte her geçen gün müşteri sayısının artmasını sağlamaktadır.

Ev Taşımacılığında Neler Yapıyoruz?

Nakliye firmamız, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncellenen bir yapıya sahip olması yüzünden ihtiyaca yönelik en iyi hizmetleri müşterileri için sunmaktadır. Bu kapsamda, firmamız Demetevler evden eve nakliyat işlemlerini kolay hale getirmek adına şu hizmetleri sunmaktadır;

  • Asansörlü taşımacılık,
  • Sigortalı taşımacılık,
  • Parça eşya taşımacılığı,
  • Eşya depolama

Her türlü hizmetinde yüksek kalite ve en uygun fiyatları sunan firmamız, sunmuş olduğu hizmetler ile taşınmayı yıpratıcı bir süreç olmaktan çıkardığı kadar aynı zamanda müşterilerin yüksek oranda memnuniyet duymasını sağlamaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde müşterilerin isteklerini ön planda tutarak ev taşımacılığını yapmaktadır. Sürecin başından itibaren taşınmaya dahil olan firmamız ile birlikte ev nakliyesi konusunda sıkıntı yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Kat Yüksekliği Fazla Olanlar İçin

Nakliye konusunda en büyük sorunlardan bir tanesi kat yüksekliği binalardan taşımacılık yapmaktadır. Yakın zamana kadar sadece kas gücü kullanılarak yapılan bu işlemler firmamızın güncel gelişmeleri yakından takip etmesi neticesinde müşterilerinin lehine sonuçlanmıştır. Sunduğumuz asansörlü nakliye hizmeti sayesinde kat yüksekliği sorun olmadan, eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Üstelik geleneksel yöntemlere göre daha güvenli olması nedeniyle bu yöntem, eşyaların da hiçbir koşulda zarar görmemesini sağlamaktadır.

Demetevler evden eve nakliyat

Demetevler evden eve nakliyat

İşlem öncesinde deneyimli çalışanlarımız bina ve çevresini incelemektedirler. Asansörün kurulması için binanın ve çevre koşullarının uygun olması gerekmektedir. Çevreye zarar vermemek de sürecin bir parçası olduğu için bu konuda özenli şekilde davranılmaktadır. Gerekli olan tüm önlemler alındıktan sonra hedef binadan taşımacılık işlemi başlamakta, çok fazla sayıda eşyalar bile çok kısa süreler içerisinde nakil edilmektedir. Bu durumda, eşya sahipleri zamandan ciddi tasarruf sağladıkları gibi aynı zamanda da ekonomik açıdan en uygun yöntemi seçmiş olmaktadırlar.

Eşyalar İçin Daha Fazla Güven İsteyenlere

Eşyaların taşınması sırasında büyük bir özen göstermemizin karşılığı olarak her işlemin hasarsız sonuçlanmasını sağlıyoruz. Ancak bazı ön görülmeyen durumlar için özellikle kıymetli ve değerli eşyaların hasar görmemesi için önlem alınmak isteniyorsa, bu durumları karşılamak üzere sigortalı taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde sigorta kapsamına alınan eşyalar nakliye sırasında ön görülmeyen nedenlerden ötürü hasara uğradıklarında oluşan maddi hasar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Böylece eşya sahiplerinin herhangi bir ekonomik zarar yaşamalarının önüne geçilmektedir. Masraflı bir süreç olan ev nakliyesi böylesi bir hizmet ile daha az masraflı hale getirebilir, aynı zamanda da özel eşyalarınız için rahat edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıtmak İsteyenlere

Nakliye alanında parça eşya taşıtmak isteyenler çoğunluğu oluşturmaktadır ancak eşyalarını uygun fiyatlar ve özenli bir şekilde taşıtacak firmalar bulamadıkları için kendi imkânları ile eşyalarını taşıma gereği duymaktadırlar. Eşyaların yenilenmesi, çıkarılması ya da değiştirilmesi gereken durumlarda parça eşya taşımacılığı oldukça fazla önem taşımaktadır. Ancak işinin uzmanı olmayan markalar ile çalışılması durumunda adet sayısı az olmasına karşılık eşyalar hasar görebilmekte ya da firma tarafından ilave ücret talebinde bulunulabilmektedir.

Böylesi durumlarda eşya sahiplerinin mağdur olmaması için sunduğumuz parça eşya taşıma hizmeti firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasında yer almaktadır. İster Demetevler evden eve nakliyat olsun ister daha uzun mesafeler için istediğiniz sayıdaki eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyor ve adet sayısına bakmadan güvenli bir şekilde adreslerine teslim ediyoruz. Firmamız uygun fiyatlar ile çalıştığı için bu durum özellikle parça eşya taşımacılığına çok ihtiyaç duyan öğrenciler ve yaşlıların yararına olmaktadır.

Eşyalarını Muhafaza Etmek İsteyenlere

Demetevler evden eve nakliyat

Demetevler evden eve nakliyat

Eşyaların herhangi bir sebepten ötürü dışarıda kalması her eşya sahibini tedirgin eden ve telaşa sevk eden bir durumdur. Böylesi durumlar için firmamız eşya depolama hizmeti sunmaktadır ve bu hizmetimiz sayesinde dışarıda eşyalarınızın kalmasının önüne geçebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış, sürekli ısı kontrolü yapılan ve nem, yağış, ıslaklık gibi durumlara karşı korunaklı depolarımızda istediğiniz süreler içerisinde eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Sadece evlerini bir anda tahliye edenler için değil, aynı zamanda eşyalarını elden çıkarmak istemeyen ancak oturdukları hanede koyacak yer bulamayan kimseler de bu hizmetimizden yararlanmaktadır. İstedikleri vakit eşyalarını kontrol etme durumu söz konusu olduğu için eşyalarınızı güvenle firmamıza emanet edebilir, onların en uygun koşullarda saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Her Koşulda Uygun Fiyatlar

Tahiroğlu Nakliyat tüm hizmetlerinde her kesim için en uygun fiyatları sunması nedeniyle Demetevler evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkmaktadır. Ancak sunduğumuz uygun fiyatlar, kaliteden ödün vermeye yol açmamaktadır. Böylece fiyat ve kalite açısından mükemmel bir dengeye sahip olan firmamızı kısa ya da uzun mesafe tüm nakliye işlemlerinizde tercih edebilir, sunmuş olduğumuz güler yüzlü ve deneyimli hizmet karşısında taşınma gibi zorlu bir süreci son derece rahat bir halde geçirebilirsiniz. Firmamız haftanın her günü ve her saati hizmet verdiği için dilediğiniz zaman aralığında firmamız ile iletişim kurabilir ve sunulan uygun nakliye fiyatları ile hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL