Blog

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu evden eve nakliye hizmeti almak isteyenler için firmamız uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Evden eve nakliye hizmetleri, alanında yetkin kişilerce çalışılması gereken hizmetlerdir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak Çayyolu evden eve nakliyat hizmetleri tarafımızca yüksek teknoloji ve kaliteli ekipman kullanımı ile gerçekleştirilmektedir.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Ev eşyalarının hem maddi hem de manevi olarak müşterilerimiz için anlamını firma olarak gayet iyi bilmekteyiz. Vermiş olduğunuz emeklerle kurduğunuz sıcak yuvanızı yeni meskeninizde bıraktığınız gibi bulabilmeniz için sizlere en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Öne Çıkan Hususlar

Evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Firma seçiminde bu noktalara dikkat edilmemesi kişilere maddi külfetin yanı sıra manevi yorgunluk yaşatmaktadır. Bu gibi olumsuzluklarla karşı karşıya kalmamanız için dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Evden eve nakliyat hizmetini kurumsal bir firmadan almak en önemli noktadır. Merdivenaltı firmalar ile çalışıldığında, herhangi bir olumsuzluk anında kişilerin herhangi bir güvencesi bulunmamaktadır. Hatta çoğunlukla firma ile iletişim kurulması dahi mümkün olmamaktadır. Firmamız kurumsal bir hizmet vermekte ve tüm sorumluluğu üstlenmektedir.
  • Tecrübe, evden eve nakliyat hizmetlerinin kilit noktalarından birisidir. Tecrübe sahibi bir firma, sürecin her adımında karşılaşılabilecek olumsuzlukların farkındadır. Bu olumsuzlukların yaşanmaması için riskler önceden bertaraf edilmekte veya herhangi bir kriz anında süreç olgunlukla atlatılmaktadır. Tecrübesiz firmalarda ise yaşanabilecek olumsuzluklar öngörülemeyeceği risk artmaktadır.
  • Profesyonel bir ekiple çalışmak gerekmektedir. Evden eve nakliyat sürecinin her adımında farklı bir uzmanlık gerekmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizler bu durumun farkında olarak uzman kişiler ile çalışmakta ve eşyalarınızın hiçbir adımda hasar görmemesi için gayret göstermekteyiz.
  • Çalıştığınız firmanın araç çeşitliliği, asansörlü taşımacılık hizmeti gibi modern imkanlar sunabilmesi gerekmektedir. Modern imkanların kullanılmaması, nakliyat sürecini uzatmakta ve eşyalarda hasar riskini arttırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Kapsamında Sunulan Hizmetler

Evden eve nakliyat hizmetlerinin kapsamı oldukça geniştir. Evden eve taşımacılık hizmetinde süreç yalnızca eşyaların A noktasından alınarak B noktasına ulaştırılması şeklinde işlememektedir. Ev / iş yeri taşımak isteyenlerin süreç içerisinde izleyeceği tüm adımlar tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu kapsama dahil olan işlemler ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Araç seçimi, sigorta hizmeti gibi adımların gerçekleştirilebilmesi için eşyalarınızın türü ve sayısı tespit edilmektedir.
  • Eşyalarınız sökülerek paketlenmektedir.
  • Araca yüklenmekte ve yeni meskeninize ulaştırılmaktadır.
  • Konuta çıkarılan eşyalar tekrar açılarak monte edilmektedir.
  • İstediğiniz şekilde yerleştirilerek süreç tamamlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık ile Hızlı Hizmet

Asansörlü taşımacılık hizmeti, evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir diğeridir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak eşyalarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde nakliye edilmesi bizler için önemlidir. Ev / iş yeri taşımak oldukça zahmetli ve yorucu bir süreçtir. Bu sürece uzun taşıma ve teslimat süreleri eklendiğinde kişilerin yorgunluğu bir kat daha artmaktadır. Firmamız sizlere bu olumsuzluğu yaşatmamak adına koşulların uygun olması haline asansörlü taşımacılık hizmeti sağlayarak hem işleri hızlandırmakta hem de güvenlik düzeyini arttırmaktadır.

Çayyolu evden eve nakliyat

Çayyolu evden eve nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti kapsamında eşyalarınız dar apartman koridorlarından taşınmamakta, doğrudan asansör aracılığı ile alınmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti için sağlanması gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Ekibimiz ön saha çalışması yaparak asansörlü taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyulup duyulmadığını ve asansörlü sistem için gerekli ortamın bulunup bulunmadığı kontrol etmektedir. Şartların sağlanması halinde eşyalarınız asansörlü sistem ile taşınarak, apartmanların dar koridorlarında kırılma ve çarpma riski minimum düzeye indirilmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çayyolu evden eve nakliyat

Çayyolu evden eve nakliyat

Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti, evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan alan kişilerin yaşayacakları avantajlardan bir diğeridir. Uzman bir ekiple çalışıyor olmak müşterilerimiz için büyük bir güvence olsa da bizler için yeterli değildir. Profesyonel ekip risk oranını minimum seviyeye düşürmektedir. Ancak nakliye işlemlerinin kendi içerisinde kaçınılmaz riskleri bulunmaktadır. Bu nedenle Çayyolu evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamı, firmamız tarafından eşya sigortası ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyaların hasar görmesi veya kaybolması gibi olumsuz durumlarda sorumluluk müşterilerimize değil, bizlere ait olmaktadır.

İtinalı Demontaj ve Montaj Hizmetleri

Evden eve nakliyatta demontaj ve montaj, eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulmanız için oldukça önemlidir. Eşyaların cinsi, hammaddeleri ve dayanıklılıkları birbirinden farklıdır. Gelişigüzel yapılan sökme ve tekrar montajlama işlemleri eşyalarınızda geri dönülmez hasarlara neden olabilmektedir. Özellikle ahşap mobilyaların sökülme ve takılma sırasında yalama olması, ne yazık ki eşyanızdan eski verimi alamamanıza neden olmaktadır. Bu kapsamda firmamız siz değerli müşterilerimiz için bu hizmetleri alanında uzman bir kadro ile vermektedir. Firmamız bu işlemlerin yanı sıra paketleme işlemlerini de eşyanın cinsine ve hassasiyet seviyesine göre gerçekleştirmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolaması, firmamızla çalışarak elde edilebilecek bir diğer avantajdır. Ev / iş yeri değiştirmek stresli bir süreçtir. Beklentilere uygun yeni bir mesken bulana kadar eşyaların nerede muhafaza edileceği endişesi genellikle beklentilerin altında bir mesken tercih etmekle sonuçlanmaktadır. Bunun yanında yurt dışı görevleri, kısa süreli görevlendirme gibi durumlarda da eşyaların ne olacağı konusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizler, en uygun koşullarda eşyalarınızın sayısı ve türüne göre uygun depolama imkanlarını tarafınıza sağlamaktayız. Çayyolu evden eve nakliyat işlemleri için firmamızı tercih ederek eşyalarınızın güvenle muhafaza edildiğini bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL