Blog

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Yaşam alanınız olan eviniz için eşyaların ne kadar değerli olduğunu bilen ve bu yüzden nitelikli taşımacılık hizmeti veren firmamız, bu anlayışı sayesinde Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında en çok talep gören ve tercih edilen firma konumundadır. Tahiroğlu Nakliyat olarak tüm eşya ve mobilyalarınız güvenli, pratik ve hızlı bir şekilde tarafımızdan taşınmakta, eşya sahiplerinin de bu süre içerisinde hiçbir sorun yaşamadan yeni yaşam alanlarına ulaşması sağlanmaktadır. Ev nakliyesinin göründüğü kadar basit olmadığını, aksine oldukça uzmanlık gerektiren ve karmaşık bir süreç olduğunu bilen firmamız bu doğrultuda profesyonel bir yaklaşımla eşyaların taşınması için en hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Yıllara bağlı olarak gelişen ve değişen ihtiyaçları temel alarak kendisini yenileyen, bu bakımdan teknolojik imkânlar olarak gelişmiş seçenekleri değerlendiren firmamız, eşyaların hiçbir koşulda zarar görmemesi için ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını temin etmek için uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Sürekli gelişen ve büyüyen yapımız ile birlikte farklılaşan nakliye ihtiyaçlarına en kolay ve doğru çözümler tarafımızdan sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyatın Öncesinde Yapılanlar

Çankaya evden eve nakliyat öncesinde yapılanlar öncelikli olarak firmamız, eşya sahiplerinin taleplerini dinlemektedir. Çünkü her eşya farklıdır ve eşyaların özenli bir şekilde taşınmaları için eşya sahiplerinin isteklerini dinlemek gerekmektedir. Uzman çalışanlarımız taşınacak eşyaları kontrol etmekte ve taşıma sırasında gereken ihtiyaçları ifade etmektedir. Bu aşamada özellikle zamanı olmayanlar ya da yanlış paketleme yapmış olanlar için de eşya paketleme hizmeti veriyor, bu sayede eşyaların daha güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Eşya paketleme eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için en önemli noktalardan birisidir. Yanlış yapılan paketlemeler sonucunda eşyalar çeşitli zararlara uğradıkları gibi aynı zamanda da kaybolma gibi durumlar da olabilmektedir. Bu yüzden eşya paketleme için hangi malzemenin kullanıldığına, hangi teknikler kullanılarak paketleme yapıldığına dikkat etmek oldukça gereklidir.

Çankaya evden eve nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat

Firmamız talep halinde en uygun malzemeleri kullanarak eşya paketlemeyi yapmakta, bu sayede eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Eşya paketleme sürecinden sonra ise eşyaların listesi oluşturulmaktadır. Firmamız ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi bu noktada kendisini göstermektedir. Eşyaların kaybolmaması için çıkarılan liste, daha güvenli bir taşımacılığa olanak vermektedir.

Firmamız şu özellikleri müşterilerine sunmaktadır;

  • Nakliye konusunda rahatlık için firmamız tercih edilir,
  • Asansörlü nakliye gibi en uygun taşıma yöntemi kullanılır,
  • Eşyalar için doğru araç seçimi,
  • Eşyaların araç ile taşınmaları,
  • Eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması

Bu koşullar altında eşyalarınız taşınmaktadır.

Nakliye İşini Firmamıza Bırakın

Nakliye konusunda eşya sahiplerinin daha fazla yorulmalarını sağlayan, sürece isteyerek ya da istemeyerek dahil olmalarıdır. Bu süre içerisinde eşyalarını gözetlemekten, takip etmekten, daha güvenli taşınması için uğraş veren eşya sahipleri haliyle psikolojik ve fizyolojik olarak yorulmaktadır. Tahiroğlu Nakliyat olarak sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında eşyalarınızı güvenli bir şekilde firmamıza teslim edebilir, süreç boyunca hiç müdahil olmadan eşyaların yeni adresine taşınmalarını izleyebilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızdan ağır mobilyalarınıza, değerli eşyalardan kırılacak eşyalara kadar tüm eşyalarınız gerekli paketleme tercihlerinden sonra teknik olarak en doğru yöntemler seçilerek nakliye sürecine başlanmaktadır. Gerekli görülen durumlarda askı sistemler, naylon ambalajlama gibi seçenekler ile eşyalarınızı koruma altına alarak her koşulda zarar görmelerinin önüne geçiyor ve nakliyeyi firmamıza bırakmanız ile beraber süreci sizin için çok kolay hale getiriyoruz.

Asansörlü Nakliye ile Hızlı Hizmet

Çankaya evden eve nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat

Asansörlü nakliye hizmeti firmamız tarafından eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde kat sayısına bakmadan istenilen her noktaya taşınmasını müşterilerimize temin etmektedir. Özel bir çalışma prensibine sahip olan asansör sistemi, temel olarak palet üzerinde hareket etmekte olup paleti sayesinde yüksek yapılı binalara da rahatlıkla erişim sağlayabilmektedir.

Gerekli olan çevre ve yapı koşulları kontrol edildikten sonra asansörlü aracımız eşya taşınacak binaya yanaşır ve kurulumunu gerçekleştirir. Bu süreç uzman çalışanlarımız tarafından kontrol edildiği için çevreye ya da yapıya hiçbir zarar vermeyecek şekilde devam etmektedir. Asansör sisteminin kurulmasından sonra eşyalar hızlı bir şekilde nakliye edilmektedirler. Asansörlü sistem iş gücünü ve zamanı azalttığı için özellikle ev taşımacılığında son derece büyük yararlara sahip bir hizmet olmaktadır.

Eşyalar için Doğru Araç Seçimi

Eşyaların binadan girişi ya da çıkışı kadar zarar görmemeleri için en önemli noktalardan birisi doğru nakliye araç seçimi konusudur. Eşyaların hacmine ya da yapısına uymayan, yanlış araçlar ile yapılan taşımacılık mesafe farkı olmaksızın eşyaların zarar görmesine neden olmakta, bu durum ise eşya sahiplerinin mağdur olmasına neden olmaktadır. Firmamız sürekli bakımları yapılan ve günümüz koşulları için elverişli geniş araç filosu ile hizmet verdiği için nakliye için gereken araç tipini kolaylıkla seçmekte, bu bakımdan eşyaların araçta zarar görmelerinin önüne geçmektedir.

Eşyaların Araç ile Taşınması

Nakliye konusunda eşyaların araçla nakliye edilmesi konusunda eşya sahipleri pek çok mağduriyet yaşayabilmektedir. Bu sorunların başında aracın arızalanması sonucunda zamanında teslimat yapamaması ve başka eşyalar ile taşımacılık yapılması neticesinde eşyaların kaybolması ya da zarar görmesi gelmektedir. Firmamız her eşya için özel araç kullanmakta ve tüm araçların bakımları rutin olarak yapıldığı için bozulma gibi durumlarla karşılaşılmamaktadır. Bu da hem zamanında hem de güvenli teslimat anlamına gelmektedir.

Eşyaların Yeni Adreslerine Ulaştırılması

Tahiroğlu Nakliyat olarak eşyaların yeni adresine ulaşması sürecinde etkin bir rol alıyor ve son aşamada da yine aynı özen ve dikkat koşulları altında eşyalarınızı yeni adreslerine istediğiniz zaman aralığında ulaştırıyoruz. Güler yüzlü hizmet ve üstün kalite anlayışı ile firmamız bu sayede Çankaya evden eve nakliyat konusunda müşterilerinin nakliye işlemlerini çok kısa süreler içerisinde tamamlıyor, yeni yaşamlarına bir an önce kavuşmalarını temin etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL