Blog

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent evden eve taşımacılık hizmetleri, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık kapsamında tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak, evden eve nakliyat hizmetimizi alırken esasında bizlere yuvanızı emanet ettiğinizin farkındayız. Bu doğrultuda emanetinize sahip çıkmak adına Batıkent evden eve nakliyat hizmetleri tarafımızca büyük bir özen ve titizlik içerisinde gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir problem yaşanmaması için alanında uzman kişilerle çalışılmakta ve son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Kurumsal bir firma ile çalışan kişilerin kazanacakları avantajlar şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Firmamız yalnızca nakliye aşamasında değil, her aşamada uzman bir kadro ile çalışmaktadır.
  • Eşyalarınız türlerine göre paketlenmektedir.
  • Eşyalarınız incelenerek en uygun kamyon tahsis edilmektedir.
  • Gerektiğinde asansörlü taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.
  • Montaj ve demontaj hizmetleri bu konuda uzman olan kişiler tarafından verilmektedir. Eşyaların montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştirirken alanında uzman kişilerle çalışılmaması eşyaların parçalanmasına, yalama olmasına veya dayanıklılığını yitirmesine neden olmaktadır. Bu nedenle önemli noktalardan birisidir.
  • Eşyalar istediğiniz noktaya kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır.
  • Konutunuza taşınan eşyalar gelişigüzel yerleştirerek müşterilerimize ekstra yorgunluk yaşatılmamaktadır. Yeni konutunuza eşyalarınız sizin istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir.
  • Herhangi bir olumsuzluk yaşanması ihtimaline karşılık sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Batıkent Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü taşımacılık hizmeti, evden eve nakliyat hizmetlerinin hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi konusunda oldukça önemli bir avantajdır. Apartman koridorları, eşyaların rahatlıkla taşınabileceği genişlikte değildir. Bu nedenle eşya taşımacılığı sırasından hem eşyalarda hem de apartmanda hasar meydana gelebilmektedir. Bu durum kişilerin ekstra masraf yaşamasına neden olabilmektedir. Zaten oldukça yorucu ve stresli olan taşınma sürecinde müşterilerimizin daha büyük bir stresle karşı karşıya kalmasını engellemek adında asansörlü taşımacılık hizmetleri kullanılmaktadır. Asansörlü taşımacılık sistemi kapsamında eşyalarınız apartman koridorlarından değil, katınızdan alınmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın ve apartmanınızın hasar görmesi engellenmektedir. Eşyaların daha hızlı bir şekilde taşınması ve ekibimizin apartmanın dar koridorlarında taşımacılık yaparken yaralanma probleminin ortadan kaldırılması ise diğer önemli avantajlarıdır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizimle irtibat kurulduğu takdirde müşterilerimizin apartmanlarında saha çalışması yapılmaktadır. Saha çalışması sonucunda asansör kullanımına uygun olduğunun tespit edilmesi halinde ise sistemimiz devreye sokulacaktır.

Batıkent evden eve nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sigortalı eşya taşımacılığı, firma olarak sunmuş olduğumuz önemli hizmetlerden bir diğeridir. Eşya taşımacılığında profesyonel bir kadro ile çalışmak, riskleri bertaraf etmek için yeterli değildir. Sektörün kendine has riskleri nedeniyle riskler ancak minimuma indirilmektedir. Firmamız bu nedenle Batıkent evden eve nakliyat hizmetlerini verirken eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede sorumluluk müşterilerimizin üzerinde kalmamaktadır. Tarafınızla anlaşma sağlandıktan sonra öncelikle ekspertiz incelemesi yapılmaktadır. İnceleme sonucunda ortaya çıkan gerçek piyasa değeri üzerinden eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Merdiven altı firmaların birçoğu kendilerini daha kurumsal göstermek adına sigortalı hizmet verdiğini söylemektedir. Ancak maalesef sorumluluk gerektiren bir durum olduğunda sorumluluk üstlenilmemektedir. Bu nedenle çalıştığınız firmanın gerçekten sigortalı hizmet verip vermediği hakkında dikkatli olmanız gerekmektedir.

Evden Eve Hızlı Taşımacılık

Dikmen evden eve nakliyat

Dikmen evden eve nakliyat

Hızlı evden eve nakliyat hizmeti, firmamızın yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam etmesindeki en önemli etkenlerden birisidir. Ev taşıması sürecinin stresi, süre arttıkça katlanarak artmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız sizlere en hızlı hizmeti vermek için yola çıkmaktadır. Bu noktada en önemli adım elbette tecrübe sahibi olan ve her adımı çok iyi bildiği için hızlı çalışan uzman bir kadro kurmaktır. Bunun yanında uygun araç seçimi ve kaliteli ekipmanlar ile de nakliye sürecinde oluşabilecek problemlerin önüne geçilmektedir.

Kaliteli Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya taşımacılığında eşya paketleme hizmeti, işlemin en basit ancak önemli aşamalarından birisidir. Eşyaların tecrübesiz bir şekilde alelade ve kalitesiz bir şekilde paketlenmesi, nakliyat sürecinde hasar görme riskini en yükseğe çıkarmaktadır. Eşyaların yetersiz ve kalitesiz bir şekilde paketlenmesi, taşımacılık maliyetini azaltırken kişilerin eşyalarında hasar görme riskini en yüksek seviyeye çıkarmaktadır. Bu durum merdiven altı firmalarda en sık başvurulan paketleme yöntemlerinden birisidir. Ancak Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizler için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu kapsamda firmamız eşyalarınızın türünü ve sayısını tespit etmek için taşınma sürecinden önce inceleme yapmakta ve hazırlıkları bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Taşınma günü ise eşyalarınız doğru ürünlerle paketlenerek güvene alınmaktadır.

Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti, firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden bir diğeridir. Yurt dışı görevi, eğitim süreci gibi durumlarda veya yeni bir konut / iş yeri ararken stres olmak istenmediğinde, eşya depolama hizmetimiz devreye girmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını dert etmeden hayatlarına devam edebilmeleri ve geri döndüklerinde eşyalarını güvenle muhafaza edilmiş şekilde bulmaları için özel olarak hazırlanmış depolarda depolama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyaları evden eve nakliyat prosedürleri içerisinde alınarak depoya yerleştirilmektedir. Yeni bir talep olduğunda ise eşyalar istedikleri meskene tekrar götürülerek yerleştirilmektedir.

Geniş Araç Filosu ile Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta geniş araç filosu, firmamızla çalışmanın sizlere sağladığı önemli avantajlardan bir diğeridir. Eşyaların türü ve sayısına göre kullanılacak araç değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat taşımacılığında yaşanan eşya hasarlarının büyük bir kısmı yanlış araç seçimi nedeniyle yaşanmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız araç filosunu her geçen gün genişletmektedir. Bu sayede Batıkent evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, eşyalarınıza uygun araç tahsis edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL