Blog

Balgat Evden Eve Nakliyat

Balgat evden eve taşımacılık hizmetleri, firmamız tarafından şehir içi veya şehirlerarası olarak sağlanabilmektedir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak öncelikli amacımız, müşterilerimizin yüklerini olabildiğince hafifletmek ve yüksek müşteri memnuniyeti elde etmektir. Bu kapsamda son teknoloji ekipmanlar ve uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Balgat evden eve nakliyat hizmetlerini kurumsal bir firmadan almanın huzurunu yaşamak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Balgat Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

Evden eve taşımacılık hizmeti, eşyalarınızın adresinden alınması ve bir başka adrese taşınması işlemidir. Bununla birlikte bu hizmet yalnızca bir nakliye hizmeti değildir. Hizmet kapsamında taşınma sürecinin tamamı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz ise yalnızca özel eşyalarını alarak evden ayrılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sunulan hizmetler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Eşyalar taşınabilecekleri şekilde sökülmektedir.
  • Türleri belirlenerek eşyaların uygun şekilde paketlenmesi gerçekleştirilmektedir.
  • Paketlenen eşyalar kamyona taşınmakta ve adrese nakledilmektedir.
  • Nakledilen adreste eşyalar yeniden montajlanmaktadır.
  • Kişilerin istedikleri şekilde yerleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir. Kişilere taşınma külfetleri yüklenmediği için oldukça sık tercih edilen bir seçenek olduğu söylenebilmektedir.

Balgat evden eve nakliyat

Balgat evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Tecrübenin Önemi

Evden eve nakliyat hizmetinde tecrübe, bu hizmetin güvenle sağlanması için gereken yapı taşlarından birisidir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak sektörün öncü firmalarından birisi haline gelmemizdeki en önemli noktalardan birisi de tecrübemizdir.

Nakliyat hizmetlerinin kendi bünyesinde riskleri bulunmaktadır. Balgat evden eve nakliyat hizmetlerinde ise evden eve taşıma sürecinin ayrıntılı adımları nedeniyle bu risk artmaktadır. Bu nedenle incelikli ve profesyonel bir hizmet gerekmektedir. Tecrübe sahibi kişilerle çalışma, evden eve nakliyat sürecinde meydana gelebilecek risklerin önceden öngörülebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede riskler en aza indirgenmekte ve olası krizler en az hasar ile atlatılmaktadır. Tecrübesiz kişiler ise riskin nereden gelebileceğini ve ne yapılması gerektiğini bilmemektedir. Bu durum eşyalarınızın hasar görme riskini oldukça arttırmaktadır.

Son olarak tecrübe sahibi olmak demek, işinin ehli olmak demektir. Tecrübeli bir kadro çok daha ince işleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede firmamız kısa sürede teslimat yapabilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Depolama Hizmeti

Eşya taşımasında eşya depolama hizmeti, firmamızın kişilere sağladığı önemli bir hizmettir. Ev / iş yeri taşınmasında, taşınma işlemleri kadar zor olan bir konu daha bulunmaktadır. Bu konu ise yeni bir mesken bulmaktır. Kriterlere uygun olan yeni bir mesken bulmak sandığımızdan çok daha uzun sürebilmektedir. Bu süreçte eşyaların nerede muhafaza edileceği oldukça önemlidir. Firmamız eşyalarınız konusunda endişe sahibi olmamanız için eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Yeni mesken arama süreci, yurt dışı görevi veya yurt dışında eğitim gibi bir neden ile eşyalarınızı depolamanız gerektiğinde bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ekibimiz evden eve eşya taşımacılığı prosedürlerini takip ederek eşyalarınızı meskeninizden almaktadır. Sonraki süreçte ise eşyalarınız uygun bir depoda muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızı tekrar almanız gerektiğinde, yine evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında eşyalarınız yeni meskeninize getirilerek yerleştirilmektedir.

Demontaj ve Montaj Hizmetlerinde Profesyonellik

Uzman demontaj ve montaj hizmetleri, kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti için önemli bir adımdır. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak eşyalarınızın hasarsız bir şekilde teslim edilmesi için her adıma önem vermekteyiz. Bu kapsamda büyük önem arz eden adımlardan birisi de eşyaların sökülmesi ve yeni meskende tekrar montajlanmasıdır. Bu işlemlerin uzman olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi eşyaları yıpratacağı için dayanıklılıkları azalmaktadır. Hatta montajlanamaması ve parçalanması gibi çok daha önemli problemler de yaşanabilmektedir. Bu durumun farkında olan firmamız, demontaj ve montaj işlemlerinde profesyonellerle çalışmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin ek bir külfet ile karşı karşıya kalmasının önüne geçilmektedir. Güvenilir bir evden eve taşımacılık hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Eşya Paketleme Hizmeti

Balgat evden eve nakliyat

Balgat evden eve nakliyat

Eşya paketleme hizmeti, küçük ama önemli bir adımdır. Pek çok nakliyat firmasının evden eve nakliyat hizmetlerinde yaptığı hata, eşyaların paketlenmesinde gerekli özenin gösterilmemesidir. Eşya paketleme hizmetlerinde kalitesiz ve tek tip paketleme yapılması, eşyaların hasar görme ihtimalini oldukça arttırmaktadır. Bu işlemin doğru bir şekilde yapılması için uygun olan her eşyanın kendi türüne uygun ürünler ile paketlenmesi gerekmektedir.

Firmamız bu kapsamda öncelikle kişilerin eşyalarını incelemekte, türlerini ve sayılarını tespit etmektedir. Bu tespit doğrultusunda bir planlama yapılmakta ve taşınma gününde yapılan planlama neticesinde paketleme hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Elektronik eşyaların, beyaz eşyaların ve mobilyaların kendilerine uygun şekilde paketlenmesi hasar riskini minimum seviyeye düşürmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmetleri, teknolojinin nakliyat sektöründeki yansımalarından birisidir. Apartman koridorları oldukça dar bir şekilde inşa edilmektedir. Bu durum eşya taşınması sürecinde eşyaların ve apartmanın zarar görmesine hatta eşya taşıyan kişilerin yaralanmasına neden olabilmektedir. Asansörlü nakliyat sistemi ise bu sorunun en teknolojik çözümlerinden birisidir. Asansör sisteminde eşyalar apartman içerisinden değil, doğrudan kendi katınızdan çıkarılmaktadır. Bu durum hasar ve yaralanma riskini en aza indirmektedir.

Balgat evden eve nakliyat hizmetlerinde asansörlü sistemin kullanılmasının bir diğer önemli avantajı, evden eve nakliyat hizmetlerinin hızının arttırılmasıdır. Nakliyat sürecinin apartman içerisinde doğrudan insan gücü ile gerçekleştirilmesi özellikle yüksek katlarda büyük bir zaman kaybıdır. Asansörlü sistemde ise hızlı bir şekilde eşyalar taşınmaktadır. Bu sayede güvenli ve hızlı bir hizmet sağlanmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL