Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat son zamanlarda eşya sahipleri tarafından hızlı ve ekonomik olması ile tercih edilmektedir. Günümüz koşullarında pek çok iş kolunun tanımı yeniden yapıldığı için nakliye konusunda da yeni ihtiyaçlar yeni icatları doğurmuştur. Bu kapsamda Tahiroğlu Nakliyat olarak sizler için en doğru hizmeti sunmak adına sürekli kendimizi yenileniyor ve bu bakımda nakliye sürecinin hızlı bir şekilde atlatılmasını sağlıyoruz.

Ev ya da ofis eşyalarının taşınması her durumda zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu durumun bir an önce geride bırakılması hem eşya sahipleri hem de firma açısından önem taşımaktadır. Ancak yanlış nakliye yöntemleri ya da işinin uzmanı olmayan nakliye firmaları ile çalışma sonucunda süreç uzamakta ve maddi ya da manevi olarak çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Nakliyenin bir an önce gerçekleştirilmesine özen ve önem gösteren firmamız, asansörlü nakliyat hizmeti ile birlikte eşyaların bina yapısına bakılmaksızın taşınmasını sağlamaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nedir?                                                              

Günümüz koşulları, nakliye sektöründe de belirli yeniliklerin olmasına neden olmuştur. Geleneksel yöntemler içerisinde eşya taşımacılığı hem iş gücü hem de zaman açısından oldukça meşakkatli bir süreci içermekteydi. Eşyaların bulundukları yerden alınması özellikle yüksek katlı yapılarda çok büyük sorun olmakta, bu durum zaman kaybına ve yoğun bir iş gücünün sarf edilmesine neden olmaktaydı. Ancak teknolojik gelişmeler hayatın her alanında olduğu gibi nakliye konusunda da çeşitli yenilikleri beraberinde getirdi.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti temel olarak palet sistemi ile çalışan ve eşyaların binanın yüksekliğine bakılmaksızın kolay bir şekilde nakliyesine verilen isimdir. Son derece pratik olması bakımından eşya sahiplerinin kısa süreler içerisinde taşınmasını sağlayan bu yöntem sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde istenilen yükseklikte binalara rahatlıkla çıkarılabilmektedir.

Ankara Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Yeni bir yöntem olduğu için eşya sahipleri için Ankara asansörlü nakliyat hizmeti nasıl yapılır sorusu gündeme gelebilmektedir. Çünkü bu sorunun asıl amacı eşyaların zarar görmemesi içindir. Taşımanın hızlı ve pratik olması kadar eşyaların hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırılmaları da önemlidir. Bu bakımdan Tahiroğlu Nakliyat tüm asansörlü hizmet süresi boyunca eşyaların hiçbir koşulda zarar görmemesi için gereken tüm özeni göstermektedir ve hatta geleneksel yöntemlere kıyasla daha güvenli bir taşımacılık sunmaktadır.

Asansörlü taşımacılık şu aşamalardan oluşmaktadır;

  • Asansörlü nakliyat hizmeti ilk olarak eşya taşınacak binanın yapısal özelliklerinin tespit edilmesi ile başlamaktadır.
  • Bina yapısının tespit edilmesi kadar çevresel koşulların da uygunluğuna bakılmaktadır. Çevreye zarar vermemek, asansörlü taşımacılığın önde gelen kuralları arasında yer almaktadır.
  • Gerekli şartların uygun olması sonrasında asansörlü nakliye aracı meskenin balkon, pencere ya da teras ile bağlantısını kurmaktadır.
  • Bağlantının kurulması sonrasında eşyalar indirilmekte ya da çıkarılmaktadır. Paletli sistem olması yüzünden taşıma esnasında hiçbir sorun ile karşılaşılmamakta ve eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliye Yararları Nedir?

Sunduğumuz asansörlü nakliyenin pek çok konuda eşya sahipleri için yararı bulunmaktadır. Bu kapsamda Ankara asansörlü nakliyat yararları şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Normal koşullar altında eşyaları özellikle yüksek binalardan çıkarmak oldukça zorlu bir işlemdir. Eşyalar, merdivenlerde pek çok zarar görebilir ya da merdivenlere zarar verebilirler. Bu bakımdan eşya yükünün hafifletilmesi adına asansörlü sistemin büyük bir yararı bulunmaktadır.
  • Diğer taraftan asansörlü nakliye, iş gücünün de ciddi oranlarda azalmasına neden olmaktadır. Yüksek binalardaki nakil işlemlerinde asansör kullanılmadığında çalışanların iş yükü artacağı için bu durum ekonomik açıdan fiyatların yükselmesine, aynı zamanda da işlemin süresinin uzamasına neden olacaktır. Bu işlem kapsamında etkili bir süreç yürütebilmek adına asansörlü nakliye en hızlı ve ekonomik fırsatı sunmaktadır.
  • Asansörlü nakliyat ile sadece eşyalar değil bina da zarar görmemektedir. Özellikle duvarların çizilmesi geleneksel taşımacılıkta sık görülen bir durumdur ve bu türden olaylar eşya sahiplerinin mağdur olmasına neden olabilmektedirler.
  • Asansörlü nakliyat sayesinde çok kısa süreler içerisinde eşyalarınız taşınır ve bu da taşınma için oldukça önemli olan sürenin kendi lehinize dönüşmesine neden olur.

Hangi Durumlarda Asansör Kullanılıyor?

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti kullanmak için binanın ve çevre koşullarının uygun olması gerekmektedir. Genelde çoğu bina asansörlü nakliye için imkân vermektedir ancak uygun olunmadığı durumlarda da alanında deneyimli çalışanlarımız en uygun hizmeti nakliye konusunda yine sunabilmektedir. Asansörlü nakliye için öncelikli olanlar; paletin yerleşebileceği geniş balkon, pencere ya da terasın olması, asansörlü aracın kurulacağı zeminin de buna uygun olmasıdır. Bu şartların sağlandığı durumlarda asansör hizmet vermektedir. Böylece hızlı taşımacılık ile eşyalarınız istediğiniz süreler içerisinde adreslerine taşınmaktadır.

Güvenli Nakliye Hizmeti

Ankara asansörlü nakliyat her ne kadar hızlı ve pratik olsa da firmamız bu süre içerisinde eşyaların hiçbir koşulda zarar görmemesi için gereken özeni göstermektedir. Bu sayede hızlı ve pratik olan asansörlü nakliye aynı zamanda en güvenlikli taşımacılık yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Eşyalarınız özenle palete yerleştirilmekte olup kısa süreler içerisinde nakil edilmektedir. Hiçbir engel ile karşılaşılmadığından ötürü eşyaların zarar görmesi gibi bir durum da söz konusu olmaktadır. Ancak asansör kolay bir araç olsa da kullanımı son derece uzmanlık gerektirmektedir. Yanlış kişiler tarafından kullanıldığında hatalı sonuçlar verebilmektedir. Bu yüzden asansörlü nakliyeyi işinin uzmanı olan kimseler ya da firmaları tercih ederek yapmanız önemlidir. Firmamız bu zamana kadar sayısız kere asansörlü nakliye hizmeti vermiş ve hepsinde müşterilerinin memnun kalmasını sağlamıştır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Ücretleri Nedir?

Tahiroğlu Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri odaklı çalışıyor ve Ankara asansörlü nakliyat fiyatları için de müşterileri memnun edecek uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede ekonomik açıdan uygun fırsatlar ile eşyalarınızı rahatça taşıyabiliyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL