Blog

Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt evden eve nakliyat hizmeti, zahmetsiz bir şekilde taşınmak isteyen kişilerin tercih etmesi gereken nakliyat yöntemidir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizler bu hizmeti uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirilmekteyiz. Akyurt evden eve nakliyat hizmetimizin kapsamına giren hizmetler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Demontaj işlemleri
 • Paketleme işlemleri
 • Nakliye
 • Taşıma
 • Montaj işlemleri
 • Yerleştirme işlemleri
 • Gerektiğinde eşya depolaması hizmeti

Akyurt Evden Eve Nakliyat ile %20 İndirimli – Tahiroğlu Taşıma

Firmamız tarafından sunulan nakliyat hizmetleri kapsamında müşterilerimizin yalnızca özel eşyalarını yanına alması yeterlidir. Geri kalan tüm taşınma işlemleri tarafımızca gerçekleştirilmekte ve yeni meskeniniz hazırlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık hizmetinin sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Ev, iş yeri gibi yerler taşınırken, eşyaların paketlenmesi oldukça zahmetli bir iş haline gelebilmektedir. Özellikle hassas eşyaların paketlenmesi ve uyarı sembolleri hazırlanması ciddi bir zaman gerektirebilmektedir. Bu işlemlerin firmamız tarafından sağlanması zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
 • Eşyalarını taşımak isteyenlerin deneyimli eleman bulması oldukça zordur. Firmamız ise uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.
 • Eşyaların miktarı, araç seçiminde önem arz etmektedir. Yanlış araç seçimi, nakliyat işlemlerinde hasar meydana gelmesine neden olan en büyük hatalardan birisidir. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak bizler, geniş bir araç filosu ile hizmet sağlamaktayız.
 • Eşyaların demontaj ve montaj işlemlerinin acemice yapılması dayanıklılığını oldukça azaltabileceği gibi eşyayı bir daha kullanamamanıza dahi neden olabilmektedir. Firmamızda ise bu işlemler uzman marangozlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Akyurt Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti, teknolojik imkanların kullanıldığı taşımacılık hizmetlerinden birisidir. Apartmanların dar koridorları, eşya taşımacılığına çoğu zaman imkan vermemektedir. Bu durum eşyaların ve hatta apartmanın taşıma işlemleri sırasında hasar görmesine neden olmaktadır. Bu duruma bir çözüm olarak ise asansörlü nakliyat sistemi geliştirilmiştir. Asansörlü sistemde eşyalar apartman içerisinden değil, asansör yardımıyla doğrudan katınızdan alınmaktadır. Bu sistemin faydaları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Yalnızca insan gücü ile çalışılmadığı için eşyaların taşınma süresi oldukça kısalmaktadır.
 • Eşyaların hasar görme ihtimali oldukça düşürülmektedir.
 • Kişilerin yaralanma ihtimali en aza indirilmektedir.
 • Apartmanın iç kısmında herhangi bir zarar görülmemektedir.

Asansörlü taşımacılık hizmeti sunulabilmesi için çevrenin asansör kurulmasına uygun olması gerekmektedir. Ekibimiz ön saha araştırması yaparken bu duruma da dikkat etmektedir. Araştırma neticesinde asansör kurulumuna bir engel görülmemesi halinde üst katlardan yapılacak taşıma işlemlerinde asansörlü nakliyat sistemi kullanılmaktadır.

Akyurt evden eve nakliyat

Akyurt evden eve nakliyat

Eşya Taşımacılığında Paketleme İşlemi

Evden eve nakliyatta paketleme işlemi, eşyaların hasar görme riskini en aza indirdiği için önem arz etmektedir. Her eşyanın hasar görmemesi için ihtiyaç duyduğu ambalaj ürünü farklıdır. Örneğin TV gibi bir elektronik eşya ile mobilyanın aynı ürünle ambalajlanması ve aynı verimin alınması mümkün değildir. Bu nedenle farklı ürünlerle paketlenmektedir. Bunun yanında eşyaların üzerine gerekli uyarı işaretlerinin yapıştırılması da, taşıma sırasında riskin azalması için oldukça önemlidir. Akyurt evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında firmamız paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ön planlama için yapılan araştırma neticesinde eşyalarınızın türleri tespit edilmekte ve gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Taşıma günü ise her eşya doğru paketleme ürünü kullanılarak paketlenmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Montaj ve demontaj işlemleri, firmamız tarafından evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında sunulan bir diğer hizmettir. Hizmet kapsamında sökülmesi gereken eşyalarınız sökülerek taşınmakta ve yeni meskeninizde tekrar montajlanmaktadır. Bu hizmetin tecrübesiz kişiler tarafından gerçekleştirilmesi eşyaların dayanıklılığını azaltmaktadır. Bunun yanında kırılma, parçalanma, yalama olma gibi problemler de yaşanabilmektedir. Bu tür olumsuzluklar yaşanmaması için mutlaka uzmanlar ile çalışılmalıdır. Firmamız uzman marangozlar ile demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Akyurt evden eve nakliyat

Akyurt evden eve nakliyat

Hızlı ve güvenli evden eve nakliyat süreci, taşınma sürecindeki en önemli unsurlardır. Tahiroğlu Nakliyat olarak bu durumun farkındayız ve eşyalarınızın asgari süre içerisinde teslim edilmesine dikkat etmekteyiz. İşinin ehli ekibimiz kısa süre içerisinde paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yeni adresinize ulaşım sağlandığında ise aynı uzmanlıkla eşyalarınız yerleştirilmektedir. Bu süreçte gerekli olması halinde asansörlü taşımacılık hizmetinden de destek alınabilmektedir.

Akyurt Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sigortalı taşımacılık hizmeti, evden eve nakliyat hizmetinin önemli avantajlarından birisidir. Firmamız evden eve taşımacılık hizmeti kapsamında taşınma günü öncesinde ekspertiz ile eşyalarınızın gerçek değerini tespit etmekte ve sigortalamaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti, bünyesinde bazı riskleri taşımaktadır. Ekibimizin alanında uzman olması ile en aza indirilen riskin gerçekleşmesi durumunda sorumluluğun müşterilerimizde kalmaması adına sigortalı taşımacılık önem arz etmektedir. Bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolaması, taşınma sürecinde ihtiyaç duyulabilecek hizmetlerden birisidir. Akyurt evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında firmamız tarafından eşya depolama hizmeti sağlanmaktadır. Kişilerin taşınma sürecinde kriterleri doğrultusunda yeni bir konut / iş yeri bulması için belli bir süreye ihtiyaçları bulunmaktadır. Ancak her zaman bu süreçte mevcut adreste kalmak mümkün olmayabilmektedir. Bu durumda evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşya depolama hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmet ile eşyalarınız evinizden evden eve nakliyat anlaşması doğrultusunda belirlenen şekilde alınmakta ve muhafaza edilmektedir. Daha sona ise yeni adresinize taşınmaktadır. Eşya depolama hizmeti yurt dışı görevleri, şehir dışı tayinleri gibi dönemlerde de kurtarıcı olan bir hizmettir. Firmamızla irtibat kurarak eşya depolama ve evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN ARA - TEKLİF AL